3 důvody, proč používat parfém na vlasy

| 21.5.2015 | Novinky, Parfémy, Svět vůní | 0 komentářů

Věděli jste, že vlasy jsou úžasným nástrojem pro šíření Vaší oblíbené vůně? Kdo nevyzkouší, pravděpodobně neuvěří. Okouzlete své okolí smyslnou vůní doslova při každém kroku.

Vlasy provoní na celý den

Ne každý je zvyklý mýt si vlasy každý den, přece jen se druhý den lépe upravují. Zároveň však toužíme po pocitu čistých, voňavých vlasů bez nežádoucích pachů. Proto vyzkoušejte parfém na vlasy!

Parfém na vlasy, ano či ne? Musíme mít na paměti, že parfém obsahuje 60 – 70% alkoholu, který může mít na vlasové vlákno neblahý účinek. Ale pokud svou oblíbenou vůni aplikujete správně, ničeho se bát nemusíte. Problém by mohl nastat při jeho dlouhodobějším nadměrném používání.

Jak tedy správně aplikovat parfém na vlasy? Stříkněte dávku z rozprašovače do prostoru nad sebou a nechte na sebe lehce dopadnout drobné kapičky s omamnou vůní.

ZajímavostGejši si dle tradice omývaly své vlasy pouze čistou vodou a poté do svých havraních vlasů nanášely kaméliový olej, který je nejen skvěle provoněl, ale zároveň o ně i dokonale pečoval. 

Co je vlasová mlha?

Pokud toužíte po něčem opravdu nestandartním, pořiďte si vlasovou mlhu. Jedná se o speciální parfém určený výhradně pro použití na vlasy. Obsahuje menší množství vonných látek než samotný parfém. Jeho použití se nemusíte bát, vlasy nevysušuje ani nepoškozuje jejich barvu. Vlasová mlha se z vlasů uvolňuje postupně a dodává tak pocit dokonalé vůně, která Vás bude doprovázet po celý den.

Hydratace pro vysušené vlasy

Jak provonět vlasy na celý den a zároveň dokonale ošetřit vysušené a poškozené konečky? Správná odpověď se skrývá v použití parfémovaných olejů. Jak je všeobecně známo, oleje mají blahodárný vliv na obnovu vlasového vlákna. Stačí rozetřít kapku oleje v dlani a vetřít do vlhkých vlasů. Budete se až divit, jaké zázraky se budou dít.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1478579307 test parfemovane oleje

parfémované oleje Frais Monde

Ochrana

Vlasová mlha obsahuje speciální složky, které chrání Vaše vlasy proti nechtěnému UV záření. Nesnášíte elektrizující vlasy? Nevím jak Vás, ale mě dokážou poletující vlasy dovést leckdy k naprostému šílenství. I s tímto problémem si vlasová mlha hravě poradí. Jako milý bonus navíc docílíte pravidelným používáním skvělého lesku.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This