ADA: Euphoria Gold Women & Men

| 21.10.2014 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Pamatujete si ještě první Euphorii? Příští rok bude slavit desetiletí na trhu, což je v dnešní době rychlých limitek slušné jubileum. Sladký orient se smetanovými tóny byl mezi jinak především svěžími vůněmi značky Calvin Klein nečekaným, avšak zdařilým příspěvkem, který si oblíbila spousta zákaznic.

Nové variace na sebe logicky nenechaly dlouho čekat. Ta první, Euphoria Blossom, byla také velmi úspěšná. Letos byla představena další variace, a to Euphoria Gold. Aby to nebylo tak jednoduché, existuje ještě Euphoria Liquid Gold, která přišla na trh také letos, ta se však prodává jen v některých obchodech a na letištích. Euphoria Gold má dámskou i pánskou verzi a obě vám v této recenzi představím.

Euphoria Gold Women

Výrobce: Calvin Klein

Řada: Euphoria Gold

Euphorii Gold pro ženy bych označila za květinově orientální vůni, v rámci orientální skupiny bych ji pak zařadila mezi lehčí parfémy. Při rozumné aplikaci ji určitě můžete nosit jako běžnou každodenní vůni. Hlavní složkou je med – jemný, příjemně sladký, nezaměnitelně medový, ne však lepkavý nebo přeslazený. Počátek vůně je ovocnější, ucítíte pomerančové tóny, které ale brzo vyprchají a dál už se v Euphorii neprojevují.

Euphoria Gold Women

Euphoria Gold Women

Med je doplněn květinami, především narciskou. Uvedenou gardénii skoro neucítíte, rozhodně zde není tak výrazná jako v parfémech, kde bílé květiny hrají prim. Euphoria Gold má skvělou výdrž, dlouho voní z kůže i z oblečení, které jste při navonění měly na sobě.

Euphoria Gold Men

Výrobce: Calvin Klein

Řada: Euphoria Gold

I pánské verzi nové Euphorie dominuje med. Je to tedy vůně sladká, nehodí se pro muže, kteří mají rádi svěží, sportovní toaletky. Stejně jako dámská varianta, ani pánská Euphorie Gold není přehnaně výrazná nebo ulepená a dá se nosit i přes den. Pokud na sebe nanesete jen decentní množství, budete kolem sebe šířit krásný, sametově hřejivý obláček.

Euphoria Gold for Men

Euphoria Gold for Men

Zlatý med zde nedoprovázejí květiny, ale koření a další orientální tóny. Opravdu výrazně je cítit skořice, základ vůně pak tvoří sladce balzámová ambra se znatelnou špetkou dřevitě kouřové pačuli. Po rozvonění zachytíte i hebkou vanilku. Svěží tóny zázvoru a citrusů ucítíte jen na samém začátku, trvá možná minutu, než dočista zmizí. Sama vůně však má výdrž excelentní.

„Ada pro Elnino.cz“

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This