Aktuální novinky ze světa vůní

| 10.2.2015 | Novinky, Rychlovky | 0 komentářů

Máte rádi Kenzo Flower? Máte ji rádi natolik, že vás zajímá nová, x-tá variace této vůně? Tak se v březnu ptejte na Kenzo Flower LEau Originelle, kterou vyvinul parfumér Alberto Morillas a nechal se inspirovat bílým mákem, který je také vyobrazen na flakónu. Ve vůni jsou namíchány vodní tóny, pivoňky, frézie a bílé pižmo.

kenzo-flower

Kenzo Flower L’Eau Originelle (zdroj: bit.ly/1DEuqfF )

Bohatou nabídku vůní Kenzo naleznete i na Elnino.cz.

Také vůni Life by Esprit jistě znáte, objevila se na trhu už před více než deseti lety a od té doby vzniklo mnoho dalších variací. Tento měsíc budou uvedeny další dvě, Life by Esprit Summer Edition 2015 v pánské a dámské verzi. V barevně proužkovaných flakóncích proto najdeme hlavně svěží složky.

life-esprit

Life by Esprit Summer Edition 2015 (zdroj: bit.ly/1FxZGMq)

U pánské verze jsou to máta, vodní tóny, grapefruit, bergamot, mandarinka, kiwi, kardamom, eukalyptus, levandule, nové koření, ananas, muškátový oříšek, bílé květiny, týkové a santalové dřevo, ambra, pižmo, vetiver a tonka. Složení dámské vůně uvádí méně ingrediencí: grapefruit, bergamot, mandarinku (tyto tři citrusy jsou pro obě společné), černý rybíz, frézii, fialku, broskev, pačuli, santal a pižmo.

nina-extase

Nina Ricci L’Extase (zdroj: bit.ly/1AluVKE)

Dlouho jsme neviděli nic nového od Niny Ricci, nepočítám-li samozřejmě nové odnože Niny a Ricci Ricci. V březnu bude uvedena LExtase, dámská vůně, kterou vytvořil slavný parfumér Francis Kurkdjian. Reklama nabádá ženy, aby osvobodily své fantazie, a nabízí jim k tomu koktejl bílých okvětních plátků, růží, červeného pepře, benzoinu, virginského cedru, mošusu a ambry.

lutens-religieuse

Serge Lutens La Religieuse (zdroj: bit.ly/1AXbHMx)

Také známý Serge Lutens pro nás přichystal novou vůni. Jmenuje se La Religieuse, má šedomodrou barvu a voní mysticky: obsahuje jasmín, který je nevinně bílý, ale jeho vůně v sobě má živočišné podtóny; kadidlo a pižmo, které zesiluje živočišnost parfému. La Religieuse odhaluje hranice mezi svatostí a tělesnou světskostí.

Více o značce Serge Lutens se dočtete ZDE!

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This