Alien Flora Futura: Nový mimozemský přírůstek Thierry Mugler

| 18.7.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Pod odborným vedením Dominque Ropion a Jean Christophe Héuralt přistála u nás na planetě novinka Alien Flora Futura. Nejnovější vydání bude s největší pravděpodobností vzrušovat všechny dosavadní milovníky Muglerových parfémů. Mohla by dokonce oslovit a otevřít dveře do svérázného světa Mugler i novým mezigalaktickým parfémovým nadšencům.

Alien Flora Futura přistála!

Po vyčerpávajícím intergalaktickém výletu z domovské planety můžeme uvítat nejnovější mimozemský přírůstek kolekce Alien. Vůně Alien Flora Futura v sobě odráží svěží a vyrovnaný svět plný růžové flóry a fauny. Pro velkého fanouška vůní značky Thierry Mugler (kterým jsem i já) jsou od novinky roku 2018 zcela oprávněná velká očekávání.

Thierry Mugler Alien Flora Futura

Thierry Mugler Alien Flora Futura

Pokud jste se potýkali s některým z předchozích vydání vůně Alien (vůně od Mugler jednoduše nejsou pro každého), pak by pro vás právě letošní novinka Alien Flora Futura mohla být znamenitým vstupním portálem do světa Mugler. Výrazně lehčí úvod se zachováním DNA linie Alien (jasmín nahradil výjimečný kaktusový květ), perfektní parfém pro jaro a léto.

Nová, svěží a šumivá květinová vůně

Je to zcela nový typ Alien – diametrálně odlišná interpretace originálu. Není to tradiční Alien, kterého možná očekáváte. Je to Mugler! A zde prostě musíme očekávat nečekané.

Novinka 2018 - Alien Flora Futura

Novinka 2018 – Alien Flora Futura

Alien Flora Futura je jako klidná měsíční bohyně – otevírá se zvláštním exotickým akordem Buddhovy ruky, specifický druh malého citroníku (jméno podle zelených či žlutých plodů tvaru dlouhých prstů), který v úvodu svou dřevitě-citrusovou vůní dodává Alien Flora Futura její typickou jiskřivost. Tam, kde dříve vévodil jasmín, tvůrci vůni Alien Flora Futura vylepšili o další exotický akord – unikátní květ kaktusu zvaného Královna noci, která evokuje tolik známou vůni jamínu. Jako by květinová aura za sebe nechala jen šeptat bílé květy.

SLOŽENÍ:
HLAVA ► citrón, Buddhova ruka
SRDCE ► noční květ kaktusu 
ZÁKLAD ► santalové dřevo, bíla ambra

V základu je patrné santalové dřevo a pro mne neidentifikovatelný zelený akord, který však dodává vůni lehce zemitou atmosféru. Flora Futura je tak překvapivě klidnou vůní, která nemá tendence zahalit celé vaše okolí svou enormní vůní, jak už to má Mugler ve zvyku.

Dámská vůně Thierry Mugler Alien Flora Futura je krásná, lehká a ve svém omračujícím flakónu růžové barvy je jen dalším klenotem v řadě, který čeká na své objevení, třeba právě na vás!

[Celkem: 6    Průměr: 2.3/5]
Share This