Alterna: Nejluxusnější vlasová kosmetika

| 17.6.2015 | A - G, Novinky, Značky od A-Z | 0 komentářů

Značka vlasové kosmetiky Alterna usiluje být vždy o jeden krok napřed. Účinnost jejich profesionálních produktů s prokazatelnými výsledky ohromují i řadu světových celebrit jako Julia Roberts, Jennifer Aniston a Reese Witherspoon, které se pyšní tím, že mají krásné a zdravé vlasy právě díky vlasové kosmetice Alterna.

Alterna se nestaví k problémům zády, ale řeší je!

Možná se teď ptáte, proč hledat problémy tam, kde zatím žádné nejsou? Osob s problematickou pletí je mnoho, je tedy lepší problémům předcházet. Při výrobě jsou hlavní ingredience používány v té nejčistší formě. Věřte, že tyto suroviny v produktu opravdu naleznete. Když jednou pojmenují produkt názvem „Caviar“, tak ve výrobku kaviár opravdu najdete.

Četla jsem složení šampónu na jemné vlasy Alterna Caviar Bodybuilding Volume Shampoo Fine Hair a zůstala jsem stát s otevřenou pusou. Je doslova nabitý cennými látkami. Kromě kaviáru jsem našla i řadu dalších užitečných látek jako vitamíny, minerály, proteiny, enzymy a rostlinné extrakty.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1731693750 alterna vlasova kosmetika

Luxusní vlasová kosmetika Alterna

Značka Alterna vznikla v roce 1997 v Beverly Hills, aby vyplnila mezeru na trhu, kde zcela chyběla luxusní řada vlasové kosmetiky. Jako vůbec první aplikovala i v rámci vlasové kosmetiky dermatologickou vědu. Jak už jsem psala, v produktech nalezneme přírodní složky v té nejčistší podobě. Zároveň obsahují i exkluzivní technologii Enzymetherapy®, která zlepšuje hloubkové vstřebávání všech účinných složek po celé délce vlasů, dodává ji sílu a lesk. Alterna myslela v předstihu i na alergiky – produkty neobsahují parabeny, sulfáty ani ftaláty.

Prokázaný účinek a profesionalita

Než se nový prototyp pustí do prodeje, vše je poctivě klinicky testováno v salonech. Zkoumají se účinky, komfort při používání, bezpečnost. Stále vylepšuje své technologie a zkoumá nové suroviny. Vaše vlasy tak ze všeho vytěží maximum a za své peníze získáváte přesně to, co Vám bylo slíbeno.

Výrobce úzce spolupracuje se zástupem profesionálních kadeřníků. O kvalitě a účinnosti produktů, které kupujete, svědčí mimo jiné špičková klientela, v níž nechybí hollywoodské celebrity. Značka Alterna s pomocí odborníků může přizpůsobovat složení a vyvíjet nové produkty, které budou vyhovovat každému účesu na míru. Toužíte po ohromujícím objemu? Žehlíte si často vlasy? S ochranným sprejem Alterna Bamboo Smooth Anti-Breakage Thermal Protect Spray vydrží Vaše vlasy teplotu až 220ºC.

Zobrazit celou nabídku kosmetiky Alterna

Toužíte po překrásných a zdravě vypadajících vlasech? Stačí jednou vyzkoušet vlasovou kosmetiku Alterna a již nebudete chtít žádnou jinou. Máte vlastní zkušenost s touto značkou? Podělte se o ně s námi.

[Celkem: 1    Průměr: 2/5]
Share This