Arktický vánek přírodní kosmetiky Lumene!

| 21.4.2016 | Novinky, Pečujte o sebe | 0 komentářů

Hledáte značku kosmetiky, jejíž produkty jsou kvalitní, mají v rámci možností složení na přírodní bázi a jsou cenově dostupné? Představujeme Vám finskou přírodní kosmetiku Lumene!

Lumene není na trhu žádným nováčkem, funguje již přes 40 let. A co jiného by se mohlo finskou značku kosmetiky inspirovat, než nádherná arktická krajina, která skýtá rozmanité přírodní bohatství a křišťálově pramenitou vodu?

Složení produktů značky Lumene obsahuje minimálně 80 % přírodních látek z rostlin arktické přírody, které jsou z velké části sbírány ručně. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny a syntetické látky a obaly jsou šetrné k životnímu prostředí, což zajisté ocení každý, komu není osud náš i naší planety lhostejný.

kosmetika Lumene

Kosmetika Lumene v akci pouze do 25.4. 2016 (23:59) nebo do vyprodání zásob.

Nabídka značky Lumene je opravdu různorodá. Zaměřuje se především na péči o pleť a tělo. Každá řada se specializuje vždy na konkrétní problém či vyniká unikátním složením tak, aby posílila a zdůraznila Vaši přirozenou krásu. Můžete tak vyzkoušet řadu zaměřující se na čištění pleti, matující, rozjasňující, anti-age, osvěžující či hydratační řadu či produkty pro citlivou pleť, atd. Lumene má také pár vlastních zástupců dekorativní kosmetiky, která obsahuje základní produkty, se kterými snadno vytvoříte běžné denní líčení.

Nás zaujala rozjasňující řada Bright Now s vitamínem C, která slibuje zářivou pokožku díky anti-oxidantům z čisté přírody a vitamínům z arktického ostružníku morušky. Velmi zajímavým produktem je například Koktejl pro zářivou pleť namíchaný přesně tak, aby dodal pleti svěžest a osvěžení jako pořádný vitamínový koktejl.

Dále je skvělé, že své řady bojující proti stárnutí pleti mají odstupňované pro ženy od 35 let – Bright Now Visible Repair, 40 let – Time Freeze a 50 let – Complete Rewind Recovery, jelikož každá věková kategorie má své potřeby. Lze tak vůči stopě času bojovat účinně a přiměřeně.

Prohlédnout všechny produkty kosmetiky Lumene

Dejte nám vědět, zda Vás láká některý z produktů arktické finské přírody vyzkoušet. Nás opravdu překvapily nízké ceny produktů Lumene. My se již zkoušení nemůžeme dočkat!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This