Atraktivní Narciso Rouge: Nový rozměr červené barvy

| 6.3.2019 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Vznešeně záhadná, provokativní i vášnivá. Takové přívlastky vdechl Narciso Rodrigues své vůni Narciso Rouge, která vstoupila do světových parfumerií v roce 2018. Jaká je nepřehlédnutelná parfémovaná voda ve skutečnosti?

Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Rouge

Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Rouge

Narciso Rouge vás unese za hranice červených tónů

Jasná červená barva flakonku na první pohled evokuje moderní životní styl a nekompromisní osobitost. Originální ženu s vytříbeným vkusem, v němž se mísí nedbalá elegance a bezbřehá láska k těm nejvýraznějším odstínům červených rtěnek. Ale nenechte se mýlit! Parfémovanou vodu Narciso Rouge si můžete oblíbit i za předpokladu, že se jasně červené rtěnky vaší kosmetické taštičce vyhýbají velkým obloukem.

SLOŽENÍ:
Hlava ► kosatec, bulharská růže
Srdce ► pižmo, květ pomerančovníku, tuberóza
Základ ► vetiver, santalové dřevo, fazole tonka, vanilka, bílý extrakt z cedru

 

Variace na květinově-dřevitě-pižmové téma

Vůně je příjemně čistá a svěží, smyslně sladká, ale ne tak moc, aby tím obtěžovala vaše okolí. Probouzí se květinovými tóny jiskřivé červené růže a neodolatelného kosatce. Panensky čisté bílé květy pomerančovníku a tuberózy otevírají cestu lehce krémovému pižmu, které si okamžitě zamilujete. V samém základu parfémované vody Narciso Rouge rezonují hřejivé akordy vetiveru, santalového a cedrového dřeva v opojném závoji lehce nasládlé vanilky a fazolí tonka. Velmi příjemné a citlivě vyvážené složky úžasně doplňují vonnou kompozici, ale nejsou zbytečně přeslazené jako v tolika jiných parfémech.

Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Rouge

Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Rouge

Váš smyslný doprovod pro každý den

Díky své moderní, nekomplikované vůni je parfémovaná voda Narciso Rouge ideální pro každodenní nošení, ať už do práce, na romantické schůzky nebo nekonečně dlouhé procházky. Mile vás překvapí dlouhá výdrž, tento rafinovaný voňavý koktejl ucítíte ještě dlouhé hodiny po nanesení. Možná není prvoplánově dramatická, provokativní a vášnivá, jak tvrdí její promo text, každopádně je však moderně čistá, jiskřivě ženská a nebezpečně návyková. Stejně svůdná jako její rozkošně červený flakonek.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This