Balzámy EOS dobývají svět

| 28.7.2015 | Novinky, Tipy a inspirace | 2 Komentáře

Balzám na rty nosím neustále sebou a je tak mou nedílnou součástí. Již delší dobu pozoruji doslova šílenství po balzámech EOS. Dnes se již nedivím. Tahle malá „vajíčka“ Vás dostanou svou roztomilostí a hlavně kvalitou. Hýčkejte se a dopřejte i Vy kousek radosti svým rtům.

Kde se vzaly balzámy EOS?

Tyto barevné a voňavé balzámy EOS nejsou na trhu žádným nováčkem. Společnost Evolution of Smooth (zkráceně EOS) vznikla již v roce 2006 v New Yorku.

EOS – to však nejsou jen balzámy na rty, ale i další stylové kosmetické produkty ke každodennímu užívání, které jsou již léta hitem úspěšně prodávaným v USA, Kanadě, Číně i Hong Kongu. Není tomu tak dávno, kdy se staly produkty EOS dostupné i v ČR.

Balzámy EOS

Balzámy EOS

Hurá a davové šílenství mohlo začít. Osobně ráda objevuji produkty spíše méně známých značek, ale neodolala jsem a jedno roztomilé vajíčko jsem si musela pořídit. A rozhodně toho nelituji. Jaké jsou?

EOS každý den jinak

EOS balzám na rty se celosvětově proslavil především díky svému revolučnímu tvaru připomínající drobné vajíčko či jablíčko. Pokud však patříte k zarputilým příznivcům klasického tvaru balzámů, mám pro Vás dobrou zprávu – EOS Lip Balm je vyráběn i v podobě tyčinky tzv. EOS Smooth Sticks. Mě osobně tento netradiční tvar nijak nevadí, právě naopak. Aplikace je kupodivu velmi přesná, rychlá a díky kulovitému tvaru balzám perfektně padne do ruky.

Nejtěžší je vybrat si pouze jednu příchuť. V nabídce je hned několik vážně šťavnatých a lákavých kousků – Pomegranate RaspberryLemon DropSummer Fruit a můj medový favorit Honeysuckle Honeydew. Kdo netouží po ovocné příchuti může sáhnout po osvědčené vanilce či mátě.

Který si jen dnes vybrat?

Který si dnes vybrat?

Jaký je EOS Honeysuckle Honeydew?

Jednoduše mňam! Po nanesení jen stěží odolávám neolizovat si sladký balzám ze rtů. O to větší je chuť dopřát medový polibek i drahé polovičce. Nečekejte ale pouze klasickou chuť medu. Příchuť Honeysuckle Honeydew je med nakombinovaný s ovocným tónem melounu a bystrý nos může cítit i lehce květinový „ocásek“ zimolezu. Chuť i vůně jsou naprosto excelentní. Díky 100% přírodnímu složení jsou mé rty hloubkově hydratované, vyživené a jemné jako nikdy předtím.

Honeysuckle Honeydew

Honeysuckle Honeydew

Voňavé „vajíčko“ tvoří jen samé pro rty prospěšné látky – základ tvoří bambucké máslo a včelí vosk, dále pak obsahuje jojobový olej a antioxidanty, které rty posilují. Uvidíme, zda dokáže EOS i v zimě zabránit vysušování a popraskání rtů. V létě rozhodně ano.

Toužíte vyzkoušet balzám EOS ještě dnes? Mrkněte na nabídku Elnino.cz.

Balzámy na rty EOS mě rozhodně baví a již teď přemýšlím, po jaké příchuti sáhnu příště. Již jste je vyzkoušeli? Napište mi do komentáře, jaká příchuť Vás láká.

[Celkem: 3    Průměr: 1.3/5]
Share This