Batiste: Nejoblíbenější suché šampóny na trhu

| 2.10.2016 | Novinky, Tipy a inspirace | 1 komentář

Často se vám ráno stává, že vybíháte z postele na poslední chvíli a máte sotva pár minut na zkulturnění svého zevnějšku? Své obvyklé ranní rituály musíte zkrátit na nutné minimum. Ale co vlasy? Na omytí již není čas a s mastně vypadající kšticí bez objemu do práce či školy přece vyrazit nemůžete. Záchranou v takové situaci je suchý šampón! A za ty od Batiste dám ruku do ohně.

MUST HAVE pro rychle se mastící vlasy

O suchých šampónech jsem toho slyšela a četla hodně, ale po pravdě jsem je dost zavrhovala. Není nad blažený pocit čerstvě umytých vlasů. Jenže když máte vlasy v délce po pas a ráno si leckdy ráda pospíte, nastává hon s časem. A gumička mnohdy vše nezachrání…

Batiste

Batiste

Značka Batiste se specializuje výhradně na výrobu suchých šamponů (v portfóliu naleznete ale i klasické „mokré“ šampóny). Díky své prvotřídní kvalitě a hlavně vysoké účinnosti patří mezi 7 největších světových značek mezi šampóny. Věděli jste, že jen v Británii se každé 2 vteřiny prodá jeden výrobek Batiste!

Na tom už asi něco bude! Suché šampóny Batiste mne navíc uhranuly svým kouzelným retro obalem (podobně jako třeba zubní pasty Marvis či kosmetika TheBalm). A protože na Elnino.cz je jejich pořizovací cena směšně nízká, rozhodla jsem se je prubnout na vlastní vlasy.

Vegan friendly produkt.

Vegan friendly produkt.

V čem je skryto tajemství Batiste?

Šampóny Batiste obsahují inovativní bázi škrobu, díky které dosáhnete skvělého efektu i bez použití vody. Přizpůsobí se potřebám vašich vlasů a zaměří se na přebytečný olej a mastnotu, kterou škrob doslova vcucne do sebe. Během okamžiku tak dodá vlasům bez života opět styl a tvar.

Batiste Dry Shampoo Cherry

Batiste Dry Shampoo Cherry

Ať už máte vlasy blond, tmavé či barvené, z bohaté nabídky produktů Batiste si může snadno vybrat každý – suché šampóny Batiste jsou i tónované. Až na Batiste Original s neutrální vůní, doprovází všechny suché šampóny Batiste úžasná vůně.

Osobně jsem sáhla po netónovaných verzích – doma používám 200 ml balení Batiste Oriental s velmi jemnou orientálně laděnou vůní. Oriental je svěží, exotické vůní spojující v sobě tóny jablek, jasmínu, santalového dřeva a kokosu.

Batiste

Batiste

Má kabelka se na cesty neobejde bez několika MUST HAVE produktů (termální voda, balzám na rty Nuxe a transparentní pudr od Rimmel), ke kterým nově přibyl i suchý šampón Batiste. Do kabelky se skvěle hodí malé 50 ml balení. U mne se teď zabydlely třešinky – suchý šampón Batiste Cherry, do kterého jsem se okamžitě zamilovala. Výrazná ovocná vůně provoní vlasy a optimisticky mne po ránu naladí.

Jak správně Batiste používat?

V článcích jsem se dočetla i několik negativních recenzí, že i Batiste zanechávají na vlasech nevzhledný bílý film, stejně jako valná většina suchých šampónů. Tmavovlásky to mají se suchými šampóny obecně komplikovanější, ale základem je správná aplikace. Stačí dodržovat jednoduchý postup a vaše mdlé a umaštěné vlasy budou během chvilky v kondici a nikdo nic nepozná.

1. Produkt používejte jedině na rozpuštěné vlasy, abyste jej mohli správně aplikovat.
2. Suchý šampón aplikujte na vlasy ze vzdálenosti cca 30 cm.
3. Aplikujte šampón ze všech stran – nejen z povrchu. Doporučuji se předklonit či rozdělit vlasy po pramenech.
4. Po aplikaci velmi důkladně vmasírujte od kořínků po celé pokožce hlavy. 
5. Rozčešte vlasy. 
6. Hotovo – můžete vyrazit do ulic. 

Aplikace je rychlá, snadná a podle dosavadních zkušeností s Batiste i dost účinná. Účinnější by snad již bylo jen nasadit si na hlavu čepici.
Vyzkoušeli jste již někdy suché šampóny? Jaké jsou vaše zkušenosti?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This