Beauty tipy: Jak být i na konci roku stále perfektní

| 22.12.2017 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Hektické pobíhání po obchodech, stresující nakupováním dárků, Vánoce, úklid, silvestrovská party, k tomu všemu uzávěrky v práci. Konec roku bývá pro většinu z nás náročným, dosti únavným a stresujícím obdobím. Dá se to vůbec zvládnout s gracií, nezbláznit se a ještě u toho vypadat stále skvěle? Ano, a my vám s radostí poradíme.

I „super žena“ s téměř nadpřirozenými schopnostmi, jakou jste vy, potřebuje detailní plán, podle kterého se může řídit. Nejdůležitější je dokázat si v něm vymezit čas i jen a jen na sebe. Věřte nebo ne, ale zkrášlující a relaxační procedury (klidně i jen u vás doma) dokážou s psychikou člověka přímo zázraky. Poradíme vám několik beauty tipů, které vás dokážou po náročném dni opět nabudit novou energií a vy tak budete působit za každých okolností perfektně.

Čistá pleť je základ

Slyšeli jste to již nesčetněkrát, ale stále přijdou dny, kdy se nám prostě nechce. V žádném případě nevynechávejte pravidelné odlíčení. Nikdy, nikdy, nikdy nechoďte spát nalíčená! 4 minuty v denním plánu můžete vždy a za jakýchkoliv okolností obětovat. Odměnou vám bude pleť bez známek stresu – krásná, čistá, zdravá, bez zarudnutí a nevzhledných pupínků, které nebudete muset každé ráno pracně maskovat.

Vsaďte na jistotu v podobě červené rtěnky.

Bez rtěnky ani ránu

Možná vám to přijde nemožné, ale není to make-up nebo snad řasenka, ale top líčidlem je červená rtěnka! Nevěříte? Tak to vyzkoušejte. Kdybyste měla ráno čas použít jen jediný beauty produkt, sáhněte vždy po svém oblíbeném červeném odstínu rtěnky. Ať už jste blondýnka, tmavovláska či zrzka, máte kulatý obličej či snědou pleť, výrazná rtěnka dokáže tváři dodat šmrnc a vypadá vždy a na každém skvěle. Tím, že vám to během minutky bude slušet, se pozitivně naladíte hned po ránu.

Nová řada Orofluido Amazonia

Kadeřnice hlásí stop stav

Nepotřebujete nutně prosedět 3 hodiny u kadeřnice. Při večerní koupeli si dopřejte 20 minutový regenerační vlasový rituál. Postačí 25 minut a vaše vlasy si budou chrochtat blahem. Nová řada Orofluido Amazonia dokáže s vašimi vlasy zázraky a vy si můžete užít dopřát profesionální péči jako od kadeřníka kdykoli budete chtít. Začněte již regeneračním šamponem z řady Amazonia pro poškozené vlasy, následně na vlasy naneste inovativní olejovou vlasovou kúru Reconstruction oil (naneste rovnoměrně štětcem na vlasy a nechte působit 15min za působení tepla). Čistící lázeň Orofluido Amazonia Oil Rinse důkladně očistí vlasy od intenzivní olejové kúry.

Dopřejte si relaxační koupel u sebe doma

Relaxace pro unavené tělo

Nemusíte (ale samozřejmě můžete) pravidelně navštěvovat městské lázně, abyste se cítila odpočatě. I u sebe v koupelně si můžete kdykoliv dopřát povzbuzující relaxační zážitek. Pro jednou oželte odpolední kávu s kamarádkou či nakupování a raději zrelaxujte své unavené tělo ve svém domácím wellnes. Zapalte vonné svíčky, napusťte si horkou koupel, kterou posléze završte peelingem celého těla. Neopomeňte ani následnou péči v podobě kvalitní tělové kosmetiky (nám se osvědčily tělové oleje). Vypněte a užijte si hodinku jen sama pro sebe. Nebudete se stačit divit, kolik toho druhý den zvládnete.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This