Bentley For Men Intense: Vůně, která vás dostane!

| 11.5.2017 | Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Ne a ne najít tu správnou vůni pro svého partnera? Jistě to znáte – někdy se přistihneme, jak s opovržením ke značce bez předchozího vyzkoušení rovnou házíme vůni do jednoho pytle s „tuctovými polívačkami“. Najdou se však výjimky, které si opravdu zaslouží naši pozornost. Jednu z nich, na kterou jsem náhodou natrefila při bloumání mezi bohatou nabídkou, si dnes blíže představíme. Která pánská vůně dokáže uspokojit touhu po dokonalém mužném parfému?

Kdo hledá, najde!

Při objevování nových pánských vůní, si leckdy připadám jako filmový Otík v ženském provedení. Ne, že bych snad měla podobné vizuální znaky, ale podobu jsem nabírala skutečností, že jsem rozpačitě bloumala mezi flakóny a ani mezi novinkami nenacházela nic světoborného. Stálice jsem měla již dávno otestované, ale nenacházela jsem nic neokoukaného, co by dokázalo mou iniciativu (pořídit své drahé polovičce originální novou vůni) ukojit.

Bentley for Men intense

Bentley for Men intense

Šok! Vůně od Bentley?

Jako zjevení se kolem mě mihla jedna z prodavaček. Výčtem značek, které jsem při zkoušení minula, se mne snažila pomoci. Po odpovědích: „no to vůbec“, „ano, znám“ a „to by neprošlo“ jsme se prokousaly až k Bentley For Men Intense. Nejspíše vlivem psychické únavy z neúspěšného lovu a lítostí nad prodavačkou jsem si nechala vůni aplikovat na papírek. Rýpavou poznámku, že parfémy celebrit a jim podobné kousky nikdy nevytvoří nic unikátního, jsem si ale neopustila.

Ten obrat! Minimálně dvakrát kolem své osy – tak radikálně pozitivní byla má reakce na vůni Bentley For Men Intense. No… no to je… přesně ona! S výčitkami, že jsem ji odepsala rovnou bez vyzkoušení (a z pocitu trapnosti) jsem si vítězný výkřik udusila někde v hloubi své duše.

Ačkoli pánská, má vůně Bentley For Men Intense ambice zaujmout i opačné pohlaví, možná bych ji viděla jako unisexovou. Dřevitá, sladší vůně s tóny kůže, skořice a rumu pro pány, kteří se nebojí výraznějších orientálních vůní. Stopy pačuli provází parfém po celou dobu. Netřeba mít obavy z bobkového listu, není cítit primárně, pouze podkresluje celkový obraz vůně.

Shrnuto a podtrženo – Bentley má na kontě horkého favorita (pro pány spíše do chladných dní). Od muže, který jím bude vonět, se neodtrhnete. Odteď bude tato parfémová luxusní limuzína pravidelně parkovat na toaletní poličce. Bonus, který se rozhodně počítá, je ukryt v jeho obdivuhodné výdrži a více než příznivé ceně za 100 ml balení.

[Celkem: 2    Průměr: 1/5]
Share This