BIO-termální kosmetika Frais Monde

| 14.10.2014 | A - G, Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace, Značky od A-Z | 4 Komentáře

Značková léčivá kosmetika Frais Monde představuje jedinečné produkty, ve kterých jsou obsaženy blahodárné a léčivé účinky vyvinuté ve slunné jižní Itálii před více než 50 lety. Abychom mohli více pochopit unikátnost a originalitu této značky, ocenit její vysokou kvalitu, inovaci a přirozenost, je nutné seznámit se s tajemstvím ukrytým v nitru země.

Odkud se vzala Frais Monde?

Pro zrození výroby této termální kosmetiky hrály roli dvě podstatné věci, a to: „místo“ a „důvod, proč kosmetiku vytvářet“. Před více než 50 lety byla založena lékařem Giuseppe Gualtierim. Kosmetika Frais Monde produkuje moderní přípravky s důrazem na přírodní ingredience.

Répole - termální sirná voda

Répole – termální sirná voda

Tajemství celé značky se skrývá mezi horami a mořem, v magickém místě zvaném Répole, kde pramení sirná termální tisíciletá voda. Je zázračným elixírem pro pleť všech mužů, žen i dětí po celém světě. Magický pramen z Répole je součástí termálního ekosystému, který je považován za jednu z nejčistších částí Evropy. Půda je doslova nasáklá bohatými minerály. A právě ty působí na naši pleť tak blahodárně.

Kosmetiku Frais Monde koupíte pouze na Elnino.cz


Dokonalá péče = 100% příroda

Vášeň pro vytvoření pouze přírodních produktů byla pro značku Frais Monde velmi silná. V roce 1987 uvedla na trh jako první 100% přírodní termální kosmetiku. Základ nejen pleťové, ale i dekorativní kosmetiky tkví v 6 základních složkách:

  • Sirná voda
  • Solný jíl
  • Přírodní extrakty
  • Přírodní oleje
  • Organické složky
  • Přírodní vůně

Frais Monde

Produkty obsahují tak výjimečné složky, které jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť. Veškeré produkty kosmetiky Frais Monde jsou hypoalergenní. Objevte i Vy tuto unikátní léčivou termální kosmetiku a dopřejte své pleti jen to nejlepší, bez použití chemických přísad.

Co vše kosmetika Frais Monde nabízí?

Kosmetika Frais Monde bude hýčkat každý centimetr Vašeho tělo. Po použití tělových krémů, peelingů či mlék Vaše pleť zatleská a zaraduje se. Specifické ozdravné vlastnosti termální vody zanechají Vaši pokožku dokonale vyživenou a provoněnou.

Mezi produkty Frais Monde najdeme i kosmetickou řadu péče pro děti. Obsahuje přírodní aktivní látky, které dokonale respektují rovnováhu citlivé dětské pokožky. Chrání ji a zabraňuje jejímu zarudnutí.

I o Vaše vlasy bude dokonale postaráno díky širokému sortimentu vlasové kosmetiky Frais Monde.

[Celkem: 2    Průměr: 3/5]
Share This