I am blond! Intenzivní kúra pro barvené vlasy

| 16.10.2017 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Platinová blond bude vždy poutat pozornost nejednoho muže. Tvrdí se, že blondýnky to prý mají v životě o něco snažší než tmavovlásky. Co se péče o vlasy týče, rozhodně to ale neplatí. Blond odstíny vlasů vyžadují speciální vlasovou péči, aby si zachovaly požadovaný odstín. Podstoupila jste radikální změnu účesu? Co dělat, aby vám požadovaný odstín vlasů vydržel co možná nejdéle?

Změňte vlasovou rutinu

Pokud stále používáte roky tytéž šampón z drogérie, nedivte se, že vám natónovaná barva dlouho nevydrží. Světlé vlasy obecně vyžadují vysoce kvalitní péči.

S obyčejnou péčí se vlasy lámou, jsou extrémně vysušené, zacuchávají se… Na image sexy blondýnky v takovém případě můžete zapomenout. V dnešní době snad každá vlasová značka má ve svém portfóliu specifickou řadu pečující vlasové kosmetika určené výhradně pro blond vlasy.

Výběr vhodné vlasové kosmetiky je pro blondýnky zásadní

Výběr vhodné vlasové kosmetiky je pro blondýnky zásadní

Teplejší odstíny blond si vystačí s kvalitní řadou určenou pro blond nebo barvené vlasy. Studené tóny udržíte v požadované kondici pomocí silver šampónů, které vás zbaví nežádoucích a nevzhledných zažloutlých tónů. Ale dávejte si pozor na levnější drogérkové varianty – ty mohou studené odstíny blond vlasů zbarvit do fialova nebo vlasy nepříjemně vysoušet.

Základní péče, která nesmí nikdy chybět

Šampón je samozřejmostí, to bez debat. Mnohdy ale zapomínáme na pravidelné použití kondicionéru. Po mytí jej nikdy nevynechávejte! Kromě toho že vám napomůže vlasy rozčesávat, uzavře ve vlasovém vláknu vlhkost a uhladí jej.

This slideshow requires JavaScript.

Jednou za týden si pak udělejte čas na hlubší regeneraci, která je pro udržení zdravých vlasů nutností, bez které se neobejdete. Na výběr máte z intenzivních vlasových masek, regeneračních sprejů či vysoce koncentrovaných ampulek s vlasovým sérem, které dodá vlasům požadovanou dávku živin.

Blond vlasy budou vždy sexy, tak nechte svou zlatou hřívu zazářit a vyniknout.

[Celkem: 2    Průměr: 1.5/5]
Share This