Bloody vampire – Halloweenský make-up!

| 29.10.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení, Video | 2 Komentáře

Popularita upírů v současné době nezná mezí. Díky Twilight, alias Stmívání a šarmu Edwarda Cullena či seriálu Upíří deníky, kde si dali tvůrci na castinzích na hlavní hrdiny opravdu záležet, kouzlu upírů a upírek propapadlo mnoho teenagerů. Ehm dobře, přiznávám, nejenom teenagerů. Pokud se toužíte nachvíli stát sebevědomou upírkou, kdy jindy si tento sen splnit, než na Halloween? I když je to svátek převážně anglicky mluvících zemí, jeho symbolika oslavuje svátek Všech svatých, na který navazují naše Dušičky vzpomínkou na všechny zemřelé. Je to prostě zábavná tradice, při které můžete popoustit uzdu své fantazii a být čím chcete. Pro mě to byla skvělá příležitost, jak nachvíli vypustit na světlo světa svou temnou stranu.

Podívejte se, jak z jemné dívky přetvořit během chvíle krvelačnou bestii!

Postup – jak se stát upírkou:

1) Sežeňte si zuby

Jako první problém, se kterým jsem se na poslední chvíli potýkala, byly zuby. Totiž, upíří zuby. Připadá mi, že od dob, kdy jsme si jako malé nasazovaly gumové upíří zuby z cukrárny, se ty zuby trošku smrskly. Ale spíše to bude tím, že jsem drobátko povyrostla. Nicméně, ty zuby z cukrárny jsou opravdu příliš malé 😀 Takže rada první, sežeňte si nejdříve pořádné zuby (seženete v lepším papírnictví) a nespoléhejte na cukrárnu.

2) Jaký upír chcete být?

Jaký upír chcete být? Moderní, viz filmy zmiňované v úvodu, nebo dobový upír jako z legend o hraběti Drákulovi? Přizpůsobte tomu svoje oblečení. Pro mě byla jasná varianta moderního upíra, který v klidovém stavu vypadá vlastně jako jeden z Vás (= stoprocentní krytí).

3) Proměna v upíra – let’s paint!

Základem pro upírský look je:

  • světlá pleť
  • ostré rysy
  • rudá rtěnka
  • tmavé oční linky a stíny
  • trochu té krve
/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1007449936 pizap.com14458608977752

Dvě tváře

Pokud máte nezdravě bledou barvu pleti, jako já, máte vyhráno. Pokud jste ale ještě opálení z léta, nezoufejte, sežeňte si ten nejsvětlejší make-up, co trh nabízí (my jsme použili od make-up Rimmel London Lasting Finish 25h Nude Foundation 010 Light Porcelain), nebo můžete zabrousit do papírnictví pro bílou barvu na obličej.

Ostré rysy vykouzlíte tím, že pod lícní kosti nanesete šedé stíny a tím si obličej vykonturujete. My použili paletku očních stínů Makeup Revolution London Redemption Romantic Smoked. Na celý obličej také můžete nanést třpytivý pudr či rozjasňovač (jste koneckonců nadpozemské stvoření).

Oči zvýrazněte a pořádně to přežeňte s černou. Použijete nejprve černou tužku na oči, kterou si předkreslete Vaše upírské oči – fantazii se meze nekladou. Pro zvýraznění černé můžete na zbylá místa použít bílou tužku na oči. Naneste stíny na oční víčka i pod oči a nakonec tekutou oční linkou veďte linku nad řasami, kterou řádně protáhněte ve vnějších koutcích směrem nahoru. Já jsem si nakonec nalepila umělé řasy pro dramatický efekt, ale zvládnete to i s obyčejnou řasenkou.

Rty zahalte do červené a jejich obvod se nebojte pořádně vykreslit černou tužkou na oči, ať Vaše tvář nabyde temného výrazu šelmy.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1549675104 produkty

Použité produkty

A co je nejdůležitější? Pokud se do někoho zakousnete, stékající kapka krve z Vašich tesáků vám vždy na bradě ulpí. Buď můžete předkreslit krev rtěnkou a na ni nanést tmavě červený lesk, nebo zakoupit profi červenou barvu.

Rada na závěr: Vyhýbejte se světlu, žijte ve stínu. Jste paní noci!

[Celkem: 2    Průměr: 5/5]
Share This