Boho chic v zimě? Proč ne!

| 22.1.2016 | Novinky, Trendy v líčení, Zajímavosti | 0 komentářů

Právě teď je ideální čas konečně si vydechnout a v klidu zajít na kávu s kamarádkou. Znáte styl boho chic? S boho style můžete být za královnu i v zimě. Poradíme vám, jak na to.

Co je to „boho chic“?

Boho chic je styl pocházející z počátku 90. let. Nese prvky bohémské nekonvenčnosti a odrážejí se v něm vlivy hnutí hippies. Pokud si vzpomínáte na Kate Moss a její přirozenou prezentaci v roce 2005 s čelenkou ve vlasech, tak to je přesně ono. Dejte se do pohody s typicky českou kosmetickou značkou Dermacol. Boho chic je totiž velmi pohodlný styl, ve kterém se každý dobře cítí a dá se přizpůsobit jakékoli příležitosti.

Sexy, svůdná za každého počasí

Sexy, svůdná za každého počasí

Další tipy na boho look najdete i v letním speciálu od Míši.

Značka Dermacol ví, co je boho

Vlasy lehce zvlněné, něžně spletené nebo stažené čelenkou. Přesně s takovým vizuálem uvedla kosmetická značka Dermacol na trh svou řadu kosmetiky Aroma Ritual. Můžete s ní začít svůj den a dostat se do skvělé nálady její krásnou vůní, která rozmazlí Vaše smysly. Přesně toto v zimě potřebujeme. Dnes však bude terčem naší pozornosti dekorativní kosmetika Dermacol.

DERMACOL Boho Chic styling, zdroj/autor fotografie Dermacol.cz

DERMACOL Boho Chic styling, zdroj/autor fotografie Dermacol.cz

Než se namalujeme, potřebujeme se bohémsky obléci. Klíčem je pohodlí, takže rozhodně nic těsné a příliš obepnuté. Pokud se chystáte na ples, volte si volné střihy, v nichž se Vám bude dobře kráčet, tančit i sedět, pestré barvy a zajímavé doplňky.

Pokud se na zářivé barvy necítíte, druhou možností jsou přírodní tóny. Hippies přece nebylo jen o pestrých květinách, ale se zde projevovala i spjatost s naší zelenou planetou a její přírodou. Kouřové a zemité barvy sluší každému a dají se krásně kombinovat s doplňky. Přesně v takovém duchu může vypadat i outfit pro volný čas.

Jak na Dermacol boho look líčení?

Poznávacím znamením boho chic stylu je pokus o dosažení maximální přirozenosti. I pro večerní příležitost se vyhněte dramatickému líčení raději velkým obloukem. Zářivě červené nebo růžové rty již kromě černé linky k sobě nesnesou více dramatických prvků.

DERMACOL Boho Chic líčenie počas prípravy, zdroj/autor fotografie Dermacol.cz

DERMACOL Boho Chic líčenie počas prípravy, zdroj/autor fotografie Dermacol.cz

V případě, že se rozhodnete pro jemnější denní líčení, upřete pozornost na dokonalý make-up bez jediné chybičky. Make-up Dermacol Make-Up Cover má prokazatelně nejsilnější krytí nedokonalostí a Dermacol Matt Control poskytne zmatnění i lesklé pleti. Tvářenka Dermacol Blush & Illuminator sjednotí tón a dodá pleti svěží a rozjasněný vzhled.

Očím dopřejte nános očních stínů v barvě blízké Vašemu přirozenému tónu pleti. Co je pro každou dámu nejdůležitější, jsou dokonalé oční linky a objemné řasy dlouhé až do nebe, kterými jste schopná udělat průvan. Právě takto nalíčené oči z Vás udělají éterickou krásku, za jakou se každý rád ohlédne.

Přirozené líčení a boho chic outfit vytvoří kompaktní styl, který sedne a sluší každé dámě bez výjimky. Je jen málo stylů, se kterými se budete cítit po celý rok tak dobře a pohodlně.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This