Bottega Veneta Pour Homme Extreme

| 4.2.2016 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Tento parfém si žádá odvahu. Odvahu být vidět, být jiný, osobitý, nekonvenční. Připomíná starou dobrou pánskou klasiku, striktně maskulinními tóny. Jaká je Bottega Veneta Pour Homme Extreme?

Odlište se od davu, buďte vidět!

Začátek může někoho vystrašit, anebo dokonce rovnou zapudit. Ten, kdo se obrní trpělivostí, tomu Bottega Veneta Pour Homme Extreme na oplátku přinese nikoli růže, ale poctivou dávku kůže, bobulí jalovce, borovice, jedle, sladké papriky, lískových oříšků, labdana, pačuli a bergamotu. Vyloženě „lesní“ kompozicí předurčuje parfém k výrazným čichovým prožitkům, aroma má hluboce zemitý, vlhký a hluboký nádech. Jedinou a výlučnou asociaci, kterou si s tímto parfémem v úvodu spojuji má podobu nejkrásnějšího svátečního období v roce – s Vánoci.

Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Extreme

Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Extreme

Ten úžasný pocit, kdy v obýváku zničehonic vyroste jejich jehličnatý symbol a vzduch rozřízne aroma čerstvé borovice. Osvěžující, sváteční atmosféra. A tu stejnou dokáže navodit i Bottega Veneta Pour Homme Extreme. Pocit výjimečnosti, vzácnosti, slavnostního okamžiku. Mocně k tomu přispívají i akordy kůže. Složky parfému jsou záměrně vybírány v koncentrovanějších polohách, aby sice základem navázaly na předešlou Bottegu Venetu Pour Homme z roku 2013, avšak s důraznějším vyzněním.

Zdařilý výsledek v podobě silně aromatické, balzamikově dřevité vůni, zároveň svěže kořeněné, čerstvé jako ledový poryv vzduchu na otevřené zimní pláni, eroticky vonící kůží, je přesně jako stvořený pro muže, který akceptuje pouze hranice, které si stanovil on sám.

Na zkoušku tohoto parfému vyšetřete více času, určitě jeho testování nevměstnejte mezi vyřizování telefonátu a sprint na metro. Odvděčí se vám tajemstvím, které bude postupně odhalovat. A je to pořádně sladké, tedy spíše peprné, tajemství.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This