Buďte krásná a sexy s růžovými líčky!

| 25.5.2018 | Novinky, Trendy v líčení | 0 komentářů

Kupodivu ještě dnes mnoho žen tvářenku podceňuje. Přitom troška barvy nanesená na to pravé místo dokáže divy! Vaše tvář okamžitě získá zdravý a svěží vzhled. Ne nadarmo se kdysi tvářence říkalo „zdravíčko“.

Jakou barvu tvářenky zvolit?

Ke světlejšímu typu pleti se hodí narůžovělé, jemné odstíny tvářenky. Vyhněte se však až příliš světlým odstínům, které by mohly způsobit popelavý vzhled tváře. K tmavšímu typu pleti (případně když vaše pleť přes léto získá sexy bronzový nádech) se naopak hodí bronzové, decentní oranžové odstíny v barvě meruňky či broskve.

Jakou vybrat tvářenku

Jakou vybrat tvářenku

I tady ale platí pravidlo – čím méně, tím více. Příliš mnoho tvářenky působí nepřirozeně. Možná i to je důvodem, proč se aplikaci tvářenky mnohé ženy stále vyhýbají mílovým obloukem…

Jak a kam tvářenku nanést?

Klasické pudrové tvářenky, hodící se pro mastnější pleť, se nanášejí pomocí speciálního zkoseného štětce nebo houbičky. Na trhu jsou dnes také krémové tvářenky s výdrží až 12 hodin, a které jsou ideální pro sušší pleť. Vypadají na tváři přirozeně a zbytečně neupozorňují na nedokonalosti pleti.

Oblíbené tvářenky

Oblíbené tvářenky

Obecně platí, že čím širší je obličej, tím by se měla tvářenka nanášet svisleji, abyste docílili opticky užšího vzhledu obličeje. Naopak úzký obličej potřebuje tvářenku nanést vodorovně směrem od nosu k uchu.

NÁŠ TIP ► Vyzkoušejte tvářenky značky Makeup Revolution London, které se pyšní ohromující pigmentací, a přitom jejich cena vaši peněženku nijak nezatíží.

Dodejte svým líčkům šmrnc pomocí tvářenky!

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This