Bvlgari Omnia Indian Garnet: Vůně inspirovaná Indií

| 26.5.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy, Rychlovky | 0 komentářů

Nechte se unést do daleké a tajuplné Indie. Poznejte krásu a půvab vůně Bvlgari Omnia Indian Garnet. Dámské vůně, která se nechala inspirovat touto exotickou zemí.

Vůně plná koření a květin

Parfém Bvlgari Omnia Indian Garnet už podle názvu slibuje něco tajemného až mystického. Když se řekne Indie vybaví se mi chuť sladké vanilky a jasmínu. Tvůrce této vůně, Alberto Morillas, měl ale jiný názor, když vůni v roce 2014 představoval světu.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/1444330194 duel cz

Bvlgari Omnia Indian Garnet

Složení:
Hlava: šafrán, mandarinka, pomeranč
Srdce: osmanthus, tuberóza
Základ: dřevité tóny, ambra

Atmosféru Indie zachytil přes aromatickou kombinaci květin, koření a citrusů. Úvodní tóny vůně patří sicilské mandarince, pomeranči a šafránu. Vůně se zpočátku jeví velmi optimisticky, zářivě. Výrazná, sladká vůně šafránu však nedovolí popustit otěže citrusům, které tak nepředvedou v plné síle svou kyselost a svěžest.

V sladkém duchu se poté nese celá kompozice této orientálně-květinové vůně. I dřevitý základ vůně Bvlgari Omnia Indian Garnet, který tvoří mimo jiné příjemná ambra, je nasládlý. Právě dřevité tóny dodávají celé vůni příjemný hřejivý efekt.

Kolik stojí aktuálně vůně Bvlgari Omnia Indian Garnet?

Opomenout však nemůžeme ani výrazné květinové tóny – osmanthus s meruňkovým nádechem a pronikavou tuberózu. Vůně působí na pokožce velmi lehce, ale ne svěže. Její sladkost Vás nebude nijak obtěžovat a vyčerpávat. Bvlgari Omnia Indian Garnet je snadno zapamatovatelnou vůní, která se skvěle hodí pro sezónu jaro/léto. Pro milovnice orientálně laděných vůní bude skvělou volbou pro nadcházející horké letní dny.

Měli jste již možnost otestovat tuto vůni? Jaký je Váš názor?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This