Cacharel Yes I Am: Rtěnka, která vás dostane

| 2.5.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Rtěnka – kultovní kosmetický produkt, který jednou pro vždy změnit svět líčení. Znak krásy, módy a ženské smyslnosti. Co se ale ukrývá v novince z března 2018? Je nová dámská vůně Cacharel Yes I Am také tak fenomenální?

Yes I Am…

Co si budeme povídat, když ráno nestíháme či se nám nepovede účes, ještě stále tu je červená rtěnka. Ta dokáže za každých okolností pozvednout a podtrhnout celkový vzhled. Tak trochu netradičně však máme díky značce Cacharel možnost sáhnout ráno i po voňavé ,,rtěnce“. Již jen flakón samotný upoutává pozornost! Design prošívané rtěnky v klasickém rudém odstínu naznačuje dravou, smyslnou vůni, se kterou se i žena může stát lovcem.

Nová dámská vůně Cacharel Yes I Am

Nová dámská vůně Cacharel Yes I Am

afrodiziakální a návyková vůně Cacharel Yes I Am v sobě skrývá orientálně-květinovou vůni, která nepostrádá moderní, sebevědomý náboj. Hned v úvodu vás musím upozornit, že Cacharel Yes I Am není prvoplánovou vůní – aby vyzněla celá její krása a osobnost, nutně potřebuje dostatečně času.

Vsaďte na originalitu!

Je to jedna z těch vůní, které jsou spouštěčem rozhovorů a zvědavých pohledů třeba i v metru. Rtěnka od Cacharel, která padne snad do každé kabelky, se otevírá šťavnatým mixem malin, mandarinek, citrónu a bergamotu. Omračující květinové srdce je tvořeno z opulentních květů jasmínu, gardénie, květů zázvoru a růže. Již tak dokonalý mix pak ještě dolaďují gurmánské ingredience – karamel, mléko, vanilka, lékořice a kardamom.

Nová dámská vůně Cacharel Yes I Am

Nová dámská vůně Cacharel Yes I Am

Těm z vás, kterým již prošly v minulosti parfémy od značky Cacharel rukama, bude možná novinka Cacharel Yes I Am vzbuzovat lehký pocit déjà vu. Obdobnou, sladkou dezertní dohru jsme cítili již v roce 2014 ve vůni Cacharel Catch Me. Lehkou spojitost nacházím i s kultovní vůní Cacharel Eden. Novinka Cacharel Yes I Am se však nakonec vydává vlastním směrem. Podmanivá, vášnivá… Přesně taková, kterou ocení sebevědomá a nezávislá žena.

Bude i vás dámská vůně Cacharel Yes I Am doprovázet na každém kroku? 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This