Červencové parfémové novinky

| 8.7.2015 | Novinky, Parfémy, Rychlovky | 0 komentářů

Léto začalo tropickými teplotami, jaké novinky si pro Vás nachystali světoví parfuméři? Objevují se jen čistě letní edice? Poznejte další 4 exkluzivní parfémové novinky.

Intentivní Azzaro Chrome Intense

Azzaro Chrome je jedna z těch vůní, kterým se jednu dobu vůbec nešlo vyhnout. Svěží sportovní toaletku si koupil nebo dostal snad každý druhý muž, a není proto divu, že vzniklo i několik dalších variací. Ta nejnovější se jmenuje Chrome Intense a bude se snažit upoutat sytě modrou barvou a také hadičkou rozprašovače zasazenou v neobvyklém pouzdru. Složení je převážně svěží: bergamot, grapefruit, zázvor, hedion, ozón, jasmínová voda, lišejník, vzácná dřeva, maté, ambra a pižmo.

Azzaro Chrome Intense

Azzaro Chrome Intense (zdroj: bit.ly/1LRIczB, citováno dne 8.7. 2015)

Další skvělý Trésor na obzoru

Trésorů od Lancôme není nikdy dost, viďte? Nejsem velká fanynka nekonečných variací, ale u tak úspěšného parfému by byl hřích nevyužít jeho potenciál. Nová verze Trésor Midnight Rose Elixir d’Orient je určena pro zákaznice, kterým se líbí orientálně laděné vůně, i když podle složení nejde o žádnou „sílu“. Očekávejme spíš květinově orientální vůni s ovocem – nejvíc by prý měly být cítit maliny. Složení: maliny, černý rybíz, červený pepř, růže, jasmín, pivoňka, pačuli, cedrové dřevo, oud, vanilka.

Trésor Midnight Rose Elixir d’Orient

Trésor Midnight Rose Elixir d’Orient (zdroj: bit.ly/1LW5XaR, citováno dne 8.7. 2015)

Také milujete novinky od Marca Jacobse?

Další novinka potěší ctitelky roztomilých flakónků z dílny Marca Jacobse. Po beruškové Dot a včeličkové Honey je tu jemná Violet s uzávěrem v podobě perly. Jde o květinově ovocnou vůni s bergamotem, zeleným jablkem, kumkvatem, jasmínem, magnólií, liliemi, fialkami, vzácnými dřevy, pačuli, vanilkou a pižmem. Violet je zatím k dostání pouze v letištních parfumeriích, takže ji berte jako tip na letní cestování.

Violet Marc Jacobs

Marc Jacobs Violet (zdroj: bit.ly/1G6EI56, citováno dne 8.7. 2015)

Pouze další variace či exkluzivka?

Kolik variací má vůně Very Irrésistible od Givenchy už se pomalu nedá ani spočítat; je to kolem pětadvaceti, ale můžete si klidně zkusit, jestli nenapočítáte víc. Některé z nich byly jen omezeně dostupnými exkluzivkami (např. Harvest verze s různými růžovými extrakty) a to je i případ Live Irrésistible, která se začne prodávat v červenci, a to pouze v internetovém obchodě The Perfume Shop. Uvidíme, kdy se dostane do běžné distribuce. Ve složení kromě nezbytné růže najdeme ještě ananas a ambrový základ.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This