Chcete mít hebké a jemné rty po celý rok?

| 10.2.2017 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Pokud toužíte po smyslných a plných rtech, musíte zařadit do svých pravidelných kosmetických rituálů péči o rty nejenom v zimě. Kvalitní péče o rty by měla být aktuálně (tedy přes mrazivé zimní období) na 1. místě. Účinné balzámy by proto měly být nedílnou součástí každé kabelky či kosmetické výbavy.

Bez balzámu ani ránu

Mít balzám na rty v kabelce? NUTNOST! Stejně jako nevyrazíte z domu bez mobilního telefonu a klíčů, neodcházejte ani bez balzámu na rty. Pravidlo číslo jedna k dosažení bezchybných rtů je MAZAT, MAZAT a MAZAT.

Svůj oblíbený balzám na rty mějte neustále u sebe, abyste kdykoli mohly svým rtům poskytnout první pomoc. Pokud na něj zapomínáte, pořiďte si jednoduše do každé kabelky jeden (kvalitní balzám seženete do 50 Kč). Problém vyřešen a vy budete mít svou S.O.S. krabičku poslední záchrany vždy a všude po ruce v případě nouze.

S.O.S. pomoc pro vysušené rty

Která žena by netoužila po smyslných a plných rtech ala Angelina Jolie. Věřte, že správnou a důslednou péčí budete i vy mít brzy smyslné rty, které uhranou nejednoho muže. Mějte na paměti, že rty nemají svou vlastní tukovou vrstvu – péči a ochraně byste tedy měli věnovat více času než jakékoli jiné části těla. Přes den použijte účinný ochranný balzám, na noc můžete na rty aplikovat přírodní vazelínu nebo olivový olej – ráno budou vaše rty vláčné a hebké.

Vaseline Lip Therapy Original Tin Balzám na rty

Vaseline Lip Therapy Original Tin Balzám na rty

Rozmazlujte své rty

Hydratace a výživa jsou základ, vy však můžete svým rtům jednou za čas dopřát wellness v podobě home made peelingu. Ingredience na výrobu najdete totiž v každé kuchyni. V malé mističce stačí smíchat:

  • lžičku medu
  • lžičku kokosového oleje
  • 2-3 lžičky třtinového cukru
Peeling rtů si zamilujete

Peeling rtů si zamilujete

Sladkou směs pomocí prstu krouživými pohyby aplikujte na své rty. Ale pozor – aby byl účinek viditelný, musíte chvíli rty masírovat a poté ještě nechat směs účinkovat alespoň 3-5 minut. Věřte, bude to nejdelších 5 minut vašeho života – to pokušení oblíznout se je totiž extrémní.

Jaká je vaše oblíbená značka balzámů na rty? Máte vlastní osvědčené tipy? Podělte se o ně v diskusi u našeho článku.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This