Cheap and Chic Moschino: I Love Love

| 7.5.2017 | Dámské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Dámský parfém Cheap and Chic Moschino I Love Love je veselá a čerstvá vůně, která vykouzlí spontánní úsměv na tváři. A právě takovému úsměvu se nedá odolat. Italové opět dokazují, že móda a vše kolem je jejich parketa.

I Love Love

V roce 2004 se vyklubal na svět podlouhlý flakónek azurové barvy s roztomilou oranžovou čepičkou jménem Cheap and Chic Moschino I Love Love. Proslulý Olivier Cresp spojil spoustu zajímavých ingrediencí. Hned ze začátku se inspiroval ovocným sadem, kde se to čerstvostí jen hemží. Mišmaš citrónu, pomeranče, grapefruitu a červeného rybízu přináší sladkost a špetku dobré letní pohody. Vedle sadu rostou květiny, konkrétně růže a konvalinka. Přidáním skořice to má ten správný říz. Další pán na holení je papyrus. Jak vlastně voní? Je lehce dřevitý, a zároveň jemně nasládlý, jakoby medový. Závěr Cheap and Chic Moschino I Love Love zahrnuje dřevo tanaka, cedrové dřevo a pižmo.

Zamiluje se i váš nosík do I Love Love?

Já myslím, že ano. Komu se líbí letní a svěží vůně, tak dámská vůně I Love Love je jasnou volbou. Cenově přístupný, výdrž velmi dobrá a navíc je radost pohledět na tento barevný flakónek. Přiznám se, že bych jej mé mamince nevybrala, ale u nějaké té hravé a veselé kamarádky bych neviděla problém.

Co říci na závěr? Snad jen praktickou radu. Moschino čteme „moskíno“, ne „močíno“ nebo „mošíno“. A zase jste o něco málo chytřejší.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This