Chladivý gel Dermacol: S.O.S. pro sluncem spálenou pokožku

| 9.5.2018 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Sluncem prozářené dny nás lákají a svádějí k pobytu venku. Hřejivé paprsky si užíváme plnými doušky, mnohdy ale z jara podceníme prevenci a vystavujeme svou pokožku přímému slunění. Oops! Spálená a bolestivá pokožka je pak hned. Co dělat? A jak pokožku zklidnit co možná nejrychleji?

Hodně sluníčka + chladivý gel Dermacol After Sun = zklidněná pleť

Konečně nastalo období, kdy si můžeme denně užívat sluníčka. Chvílemi je ostřejší a nám to ani nepřijde. Nastane večer a my si uvědomíme, že to dnes nakonec opravdu pálilo, jenže to je již pozdě. Záda či ramena pálí, každý pohyb je nepříjemný, pokožka hoří a my se chceme ideálně přestěhovat do ledničky. Co nám může pomoci? Babské rady jsou kolikrát nad zlato. Určitě jste slyšeli o jogurtu, zeleném, černém či heřmánkovém čaji nebo o plátcích okurky, jablíček či brambor. Jednu z možností aplikujete na postižená místa, vyčkáte několik minut a pokožka „by měla“ být klidnější.

Po celodenním výletování.

Nebo můžete vyzkoušet Dermacol After Sun Hydrating & Cooling Gel, který pomáhá ochladit a zklidnit pokožku ihned. Gel se velmi dobře nanáší a rychle se absorbuje. Díky tomu téměř okamžitě nastupuje jeho chladivý účinek, který odstraňuje nepříjemné pálení. Když jej aplikujete, přijde vám to jako „obyčejný gel“, ale ten, kdo má spálená záda, začíná tiše syčet „ooh, to studí“.

Chladivý gel Dermacol After Sun Hydrating & Cooling Gel a jeho pomocníci D-panthenol, glycerin a mentol účinně hydratují, regenerují a pečují o spálenou pokožkou, která nás trápí po delším pobytu na sluníčku.

Dermacol After Sun Hydrating & Cooling Gel

Dermacol After Sun Hydrating & Cooling Gel

D-panthenol (5 %)proniká do nejhlubších vrstev pokožky a intenzivně ji hydratuje

Glycerin ► hydratuje a zklidňuje

Mentol ► osvěžuje a dezinfikuje

Chladivý gel Dermacol After Sun Hydrating & Cooling Gel poskytuje pokožce potřebnou vlhkost, která s sebou přináší okamžitou úlevu. Jakmile vás pokožka nebude tak pálit, je vhodné aplikovat tělové mléko Dermacol After Sun Beta-carotene, díky kterému bude pleť zdravější, pružnější a hezčí.

Jaké máte zkušenosti s podobnými produkty? Nebo nejdříve využijete co dům dá?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This