Chloé Nomade: Fenomenální novinka roku 2018

| 20.4.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

Stačí jediné přivonění a cítíte to. Na první pohled něžný a romantický flakón novinky Chloé Nomade rozhodně neukrývá „pouze“ další jemnou květinovou krásku. Odvážná a nespoutaná dámská vůně Nomade si vás okamžitě podmaní svou nezvyklou dřevitou povahou.

Vůně, se kterou můžete být sama sebou

Záleží jen na vás, zda se dokážete oprostit od zažitého stereotypu a začít žít podle svého. Popusťte uzdu svému temperamentu a vydejte se vstříc nepoznanému. Vůně Chloé Nomade je dokonalým odrazem odvážné ženy, která se nebojí vydat na cesty a překračovat hranice. Ženou, která dokáže cokoli.

Navzdory všem zažitým představám o něžných vůních značky, na jaře 2018 Chloé uvedla na trh svobodomyslnou novinku Chloé Nomade. Chypre-květinová vůně byla vytvořena parfumérem Quentinem Bischem. Dokázal skvěle vystihnout svobodnou duši ženy, která moc dobře ví, co chce. Svébytná, temperamentní a pokořující. S Chloé Nomade po boku už nebude nic nemožné.

Chloé Nomade - novinka roku 2018

Chloé Nomade – novinka roku 2018

Znalé oko možná ve flakónu okamžitě detekovalo nezaměnitelnou podobu s ikonickou kabelkou Chloé Drew. Inspirace klasickým prvkem z módní dílny Chloé předesílá ve vůni skrytou dávku stylu, elegance a šarmu. Samotná vůně Chloé Nomade je dle mne jednou z nejpovedenějších vůní, které kdy Chloé představila. Jedním slovem úchvatná…

Stěžejní 3 složky Nomade

Výrazný dřevitý základ z dubového mechu ji propůjčuje nový rozměr (díky němu ji řadíme mezi chypre vůně). Právě tento prvek dělá Nomade tak nečekanou a překvapující. Složení dámské vůně Nomade se na první pohled jeví dosti složité, ale dominantní pro tuto vůni jsou pouze 3 složky:

► MIRABELKA ► FRÉZIE ► DUBOVÝ MECH ►

Dřevitý základ je skvělou oporou pro šťavnatou a intenzivní mirabelku, kterou posléze vystřídá opojná květinová vůně frézie (díky ní se řadí souběžně i mezi květinové vůně). Zvláštností Nomade je použití specifické švestky mirabelky, která se řadí mezi produkty s chráněným zeměpisným označením (aby byla mirabelkou, musí švestka pocházet z francouzského Lorraine) pro zachování její autenticity a specifického aroma.

Chloé Nomade - novinka roku 2018

Chloé Nomade – novinka roku 2018

Složení:
Hlava: citron, pomeranč, bergamot, mirabelka
Srdce: broskev, jasmín, růže, frézie
Základ: pačuli, santalové dřevo, větvičník, bílé pižmo, ambrové dřevo

Prvních 30 minut se vůně Nomade otevírá zvláště pikantní směsicí bergamotu a dřevitého akordu jantaru a větvičníku. Po cca. půl hodině se začíná objevovat mirabelka. Lehce vysušené, sladce nakyslé švestkové aroma, u kterého tak trochu postrádám šťavnatost zralého ovoce, na kterou jsme běžně ve vůních zvyklí. Srdce vůně Nomade je pak přímo přesycené omamnou frézií. Překvapivě povedená kombinace! Celková výdrž vůně byla kolem 8 hodin. Osobně vůně od značky Chloé neřadím mezi své vlajkové lodě, ale Nomade je snad první vůní, která mne vážně zaujala. Unikátnost kombinace větvičníku (dubového mechu chcete-li), elegance frézie a ovocného akordu mne více než mile překvapila. Tleskám.

Stane se i Chloé Nomade ikonou? Necháme se překvapit. I vy ji rozhodně vyzkoušejte! 

[Celkem: 7    Průměr: 4/5]
Share This