Čím vyšší teploty, tím barevnější make-up

| 20.7.2017 | Novinky, Trendy v líčení | 0 komentářů

K létu neodmyslitelně patří barvy – black is out! Svou černou řasenku či oční linku, kterou běžně denně používáte, proto schovejte přes léto na dno své kosmetické taštičky. Vyzkoušejte trendy letní make-up, kterému vévodí výrazné barevné linky, řasy či oční stíny. Nebudete věřit, jak snadno docílíte cool make-upu.

Nyní je v kurzu zelená a modrá

Světoví vizážisté mají jasno – barevné řasenky a linky jsou zpět a v letošním létě nastupují v plné parádě. Nebojte se experimentovat. Není lepší příležitosti, kdy se pořádně vyřádit s barvami, než právě v horkém létě. Ať už se chystáte na zahradní párty, o dovolené na pláž nebo koupaliště s přáteli či jen tak do práce, barvy krásně rozsvítí váš look. Tak proč se jim bránit!

Barevné oční linky Benefit

Barevné oční linky Benefit

Chladné odstíny vypadají skvěle jak na porcelánové pleti, tak i pokud na slunci chytneme bronz.

MODRÉ ODSTÍNY

  • sluší všem barvám očí, blondýnkám i brunetkám
  • je to aktuálně taková nová černá, se kterou nikdy nešlápnete vedle

ZELENÉ ODSTÍNY

  • nejlépe vyniknou na hnědých nebo modrých očích
  • pokud jste odvážnější „zelenoočka“, klidně ji zkuste také

FIALOVÁ

  • dodá jiskru modrým a zeleným očím
  • hnědé oči vytáhne a rozzáří

Pro léto 2017 platí jednoduchá rovnice – čím vyšší teplota, tím barevnější make-up. Věřím, že i nestudijní typ si tento jednoduchý vzorek zapamatuje. Uvolněte místo zářivým odstínům linek, stínů, rtěnek, ale i tónovaným řasenkám.

NÁŠ TIP:

Oční linky Benefit They´re Real!
Řasenka BOURJOIS Paris Volume Glamour Push Up Odstín 73 Fascinating Blue
Řasenka Christian Dior Diorshow  Odstín 258 Azure Blue
Řasenka Christian Dior Diorshow Volume Sur-Mesure Odstín 168 Pro Purple
Dermacol Colour Eyeliner
Manhattan Eyemazing Oční linka
Řasenka Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils 

Experimentujte, hrajte si, bavte se!

Nikde není psáno, že líčení musí být v jednom odstínu – právě naopak. Nebojte se kombinovat! Na horní víčko linku v temnějším odstínu, podél spodních řas zářivou tyrkys, na tvářích korálovou tvářenku a samozřejmostí je bronzer.  Věřte, že se celá rozzáříte.

Výrazným modrým a zeleným očním linkám či řasenkám propadli i slavné celebrity. Vidět je můžete jak na červeném koberci, tak i na fotografiích z jejich sociálních sítích nebo na přehlídkových molech. Trendy barevný make-up je víc než jen sexy a cool, ale hlavně prozáří celý look a vy tak vypadáte svěže a odpočatě, jako byste se právě vrátila z pláže.

Výrazné odstíny vás rozzáří

Výrazné odstíny vás rozzáří

Historie se nejednou opakuje – na módu modré řasenky, růžové rtěnky a zelených stínů si jistě mnoho z nás vzpomene s lehce nostalgickou slzou v oku. Barevné řasenky byly a jsou fenomén, který právě slaví comeback.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This