CK All: Novinka roku 2017

| 31.5.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

V letošním roce značka Calvin Klein rozšířila svou unisex kolekci o novou řadu CK All, která doplňuje dvojici legendárních vůní CK One (1994) a CK Be (1996). Tradice svěžích a vždy moderních unisex vůní tedy směle pokračuje.

Be one. Be all. Just be…

Novinka CK All tedy není pouhou limitovanou edicí, jak by se někdo mohl mylně domnívat. Spojitost s původní vůní CK One je zde na první pohled patrná, a to nejen designem balení, ale i vůní samotnou. I nyní je osvěžující směsice ukryta v identickém neprůhledném flakónu, který byl použit i pro předchůdce vůně CK All.

Calvin Klein CK All

Calvin Klein CK All

Tvůrci Alberto Morillas a Harry Fremont mne (a jistě i další příznivce unisex vůní Calvina Kleina) mile překvapili. Svrchní tóny mohou leckomu připadat zbytečně obecné a lehce syntetické. Harmonická směsice citrusů, které dominuje svěží a čerstvá mandarinka, však utváří víc než jen příjemnou letní vůni.

Calvin Klein CK All

Calvin Klein CK All

Svěží a čerstvá vůně, která překvapí svou výdrží

Dobrá zpráva pro milovníky tohoto sladkého citrusu – CK All se na první pohled opravdu jeví jako „oranžová bomba“. Tóny mandarinky jsou v CK All patrné od začátku až do konce. Nicméně společně s výrazným květinovým buketem jasmínu, nejsou rozhodně jedinými složkami, které ucítíte.

Calvin Klein CK All

Calvin Klein CK All

Květinově laděné srdce vůně CK All, ze kterého nejvíce vystupuje již zmiňovaný jasmín, dále doplňuje lilie, grapefruitový květ a někde v pozadí je i trocha rebarbory. Teplý a lehce orientální základ z jantaru, pižma a vetiveru poskytuje vůni její víc než jen uspokojivou siláž – vůně na mé kůži byla patrná i po 6 hodinách.

Calvin Klein CK All je skvělá ve všem – čerstvá a lehká, zároveň však i hřejivá a osobitá.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This