CK One Platinum Edition: Vůně plná jiskřivých protikladů

| 3.4.2019 | Dámské parfémy, Pánské parfémy, Parfémy, Svět vůní | 0 komentářů

Lákavá toaletní voda CK One Gold před třemi lety nastínila příchod nové éry mladistvých, energických a nadčasových vůní v luxusních flakoncích. Prvního zástupce oděného do zlata střídá další vzácný kov a Calvin Klein loni představil okouzlující novinku v platinovém kabátku, CK One Platinum Edition.

Povedená kombinace protikladů

Objevte báječnou hru kontrastů, které svou vůní rozehrává známá parfumérská značka. Že se jedná o unisex toaletní vodu už asi nikoho nepřekvapí. Líbivá kompozice spojuje ženské i mužské tóny, mohou ji používat oba partneři a platinový flakonek si oblíbí obě pohlaví. Toaletní voda CK One Platinum Edition si vás získá svými hřejivě kořeněnými akordy, které si ale neustále uchovávají jistou lehkost a svěžest. Vůně vzdává hold legendární CK One z roku 1994, odhaluje však moderní tvář značky, která reaguje na požadavky dnešní dynamické doby.

Calvin Klein CK One Platinum Edition

SLOŽENÍ:
Hlava ► kardamom, aldehydy, zelené jablko Granny Smith
Srdce ► skořice, levandule, růžový pepř
Základ ► ambra, vetiver, kašmírové dřevo

 

Ovocný start střídá oblíbená levandule a hřejivý vetiver

CK One Platinum Edition je pro mě spíš mladistvější vůní. Startují ji svěží zelená jablka odrůdy Granny Smith, propojené s moderními aldehydy a lehce okořeněné kardamonem. Koření najdete i v srdci vůně, zde ho zastupuje sladká skořice s pikantním růžovým pepřem, které objímají aromatickou levanduli. Závěr vás potěší dlouhotrvajícími hřejivými tóny vetiveru, kašmírového dřeva a afrodiziakální ambry.

 Calvin Klein CK One Platinum Edition

Calvin Klein CK One Platinum Edition

CK One Platinum Edition, vůně pro každý den

Každodenní toaletní vodu CK One Platinum Edition můžete bez starostí používat od jara do zimy, její efektní kombinace svěžesti a hřejivosti se hodí pro každé roční období. Trvanlivost této vůně je spíš průměrná, navoníte-li se ráno, odpoledne po ní sáhněte znovu a opět si dosyta užívejte jiskřivou, optimistickou a moderní vůni, kterou si zamilují muži i ženy.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This