CK One Summer 2019: Čeká vás léto plné dobrodružství

| 18.4.2019 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy, Svět vůní | 0 komentářů

Dokážete si ještě představit léto bez limitované edice slavné vůně CK One? Pravděpodobnost, že Calvin Klein každý rok představí novou verzi CK One Summer, už pomalu hraničí s naprostou jistotou. Největší fanoušci této značky dlouhé měsíce dopředu přemýšlejí a snaží se uhodnout, jak bude novinka vonět. Vždy netrpělivě očekávají den, kdy se oblíbená vůně dostane na pulty. Letošní rok není výjimkou. Pojďme si na novou CK One Summer 2019 trochu posvítit.

Překvapivé propojení kontrastních složek

Křišťálově čistá, lehká a osvěžující. Takovými přívlastky se nová toaletní voda může nepochybně pochlubit. Jiskřivá vůně ztělesňuje voňavou esenci léta a její síla spočívá v originálním propojení vonných složek z překvapivých koutů světa. Hřejivé dřevité akordy z daleké Sibiře se mísí s dlouhotrvajícím zábleskem jasného islandského slunce. Takto vypadá abstraktní pojetí léta, které se odráží v odvážné a energické vůni, značně odlišné od všech předchozích limitovek Calvin Klein.

SLOŽENÍ:
Hlava ► vodní tóny
Srdce ► zelený čaj matcha
Základ ► naplavené dřevo

Toaletní voda CK One Summer 2019 v letošním roce získává nevídanou sílu, pramenící z promyšleného spojení pouhých tří ingrediencí. Zachycuje auru dobrodružství a odvahy, připomíná západ slunce po aktivně stráveném letním dni. Vůni otevírají vodní tóny, které vás přenesou do přírodních termálních lázní na Islandu. Možná zde ucítíte i povznášející závan svěžích citrusů. Srdci toaletní vody dominuje čerstvý zelený čaj matcha a v závěru na vás dýchnou zklidňující tóny sibiřského dřeva vyplaveného z moře na pláž. Jednoduché, moderní a okouzlující spojení.

Toaletní voda Calvin Klein CK One Summer 2019

Toaletní voda Calvin Klein CK One Summer 2019

Pro koho se hodí nová CK One Summer 2019

Novinka má stejně jako její předchůdkyně nálepku unisex, je to toaletní voda, kterou může používat žena i muž, přestože na mě její kompozice působí spíše žensky. Vůni bych doporučila aktivním, mladistvě smýšlejícím lidem, skvěle se hodí pro volnočasové aktivity a v rozumném množství i pro sport. Nejen díky svému názvu se CK One Summer 2019 hodí zejména do teplejších letních dnů, ale unosíte ji už během jara. Každopádně si novinku od Calvin Klein před nákupem vyzkoušejte na vlastní kůži.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This