Clinique: Jaké jsou výhody sonického čištění?

| 13.8.2015 | Novinky, Tipy a inspirace | 0 komentářů

Základem zdravé a krásné pleti je pravidelné čištění. Jak ale svou pleť dokonale zbavit všech nečistot? Slyšeli jste již o sonickém čištění pleti? Poznejte jaké jsou jeho nesporné výhody.

Řekněte ne špinavé pleti!

Zajisté to znáte i Vy – nejednou jsem se večer zděsila při pohledu na čistící vatový tampónek. Prach, pily, ale i kosmetika a další nečistoty, které se během dne usazují na povrchu pokožky mají ve výsledku neblahý vliv na její vzhled. Ale ani ten nejkvalitnější tampónek nedokáže při ručním čištění pleť zcela zbavit všech nečistot. Co je tedy nejúčinnější?

Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush použití

Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush (zdroj: bit.ly/1IKu9cz (více na bloggersclub.com), citováno dne 13.8. 2015)

Nejefektivnější metodou čištění pleti je tzv. sonické čištění. Touto revoluční metodou dosáhnete během okamžiku maximální čistoty. Sonické čištění je až šestkrát lepší než běžné čištění. Speciálně vyvinutý kartáček odstraní všechny nečistoty i z těch nejmenších kožních pórů.

Lenost už Vás trápit nebude

Pravidelnost… I já bohužel občas hřeším a večer svou pleť dostatečně nevyčistím. Výmluva? Neměla jsem dostatek času. Tak tomu teď již odzvonilo! S čistícím kartáčem Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush Vám zabere čištění pleti pouze 1 minutu denně. No řekněte, rychleji to snad už ani nejde.

Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush

Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush

Jak kartáč funguje v praxi? Téměř nepostřehnutelné pohyby velmi jemných štětinek kartáče Vám dokonale a během krátkého času vyčistí pleť. Výkon lze velmi jednoduše regulovat pomocí tlačítka. Záleží pouze na Vás, jaký stupeň čištění zvolíte. Každý večer tak můžete mít pocit jako byste se právě vrátila od své kosmetičky.

Vhodné i pro citlivou pleť

Štětinky kartáče Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush jsou tak jemné, že nepodráždí ani tu nejcitlivější pleť. Sonické čištění pleti je jednoduše vhodné pro všechny bez rozdílu.

kartáč na SONICKÉ ČIŠTĚNÍ

kartáč na SONICKÉ ČIŠTĚNÍ

Na metodu sonického čištění jsem slyšela pouze samou chválu. Hlavice vydrží i při každodenním používání snad celou věčnost, pokud by však bylo třeba nové, náhradní hlavici pořídíte za přijatelnou cenu. Díky sonickému čištění se velmi rychle zbavíte velkých pórů, akné a viditelně eliminujete i vrásky.

To už jsou dostatečné důvody pro otestování sonického čištění, co myslíte?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This