Co dělá parfém Flowerbomb tak výjimečným?

| 13.2.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Opulentní a sytá vůně Viktor & Rolf Flowerbomb je přímo květinovou explozí. Okouzlující a sladce laděné květinové poznámky okamžitě probudí vaše nejhlubší smysly a evokují dojem, že jste se ocitli ve vaší osobní tajné zahradě. Jakou sílu má v reále květinová bomba Flowerbomb?

Magická síla hojnosti květin

Viktor & Rolf Flowerbomb je jednou z těch vůní, na které jsem měla zálusk již dlouho, ale zároveň jsem neměla odvahu pořídit si ji naslepo (vím, docela šokující, když si uvědomíte, že parfémy jsou na mém denním pracovním pořádku). Již delší dobu se tato květinová vůně drží na žebříčku nejprodávanějších bestsellerů. Nadešel proto čas podlehnout jejímu omamnému kouzlu.

Viktor & Rolf Flowerbomb

Snad tisíce květů dalo vzniknout ultra-ženskému, lahodnému a smyslnému parfému. Flowerbomb je klasifikována jako orientálně-květinová vůně s výraznými gurmánskými akordy, které možná mnozí opomenou a nečekají je kvůli výstižnému názvu. Ještě více byste však asi neočekávali hebkost – není v ní nic nepříjemného, nic ostrého, všechny složky jsou uhlazené a zaprášené pudrem. Její jedinečná vůně vám bude evokovat pocit z doteku jemné růžové kašmírové šály.

FLOWERBOMB

Výbušná květinová kytice. Neočekávaná. Opulentní, lahodná a smyslná. 
Jedinečný buket stovek poupat jasmínu sambac, tisíce frézií a milionů okvětních lístků růží.
Obohacené o návykovou vůni pačuli a vanilky. 

Ohromná sladkost byla velkým (pro mne i milým) překvapením. Ano, květinové poznámky hrají prim, ale jsou tak sladké! Je dostatečně květinová pro ty, kteří mají potřebu výrazného květinového buketu, zároveň však ukojí i touhu po sladkých gurmánských akordech, které vůni dodávají osobitý až lehce koketní a nesmírně ženský ráz. Nemohla jsem se ubránit vzpomínce na mou oblíbenou Pradu Candy – nepatrný záblesk karamelových a vanilkových poznámek právě ala Prada Candy je zde zřetelný.

Viktor & Rolf Flowerbomb

Vůně je ohromující, ale ne po celou dobu. V prvních okamžicích zaplavíte svou vůní celou místnost a pozornost všech bude jen vaše. K mému velkému údivu se však vůně Flowerbomb postupně změkčuje, uklidňuje svou výraznou sladkost (trochu připomínající stánek s cukrovou vatou na pouti), díky pačuli a pižmu přechází až do suššího, práškového závěru. Nejvýraznějšími složkami jsou pro mne orchidej, jasmín, pačuli a vanilka.

  • Hlava: zelený čaj, osmanthus, bergamot
  • Srdce: jasmín sambac, květ afrického pomerančvníku, orchidej, frézie, růže
  • Základ: pačuli, vanilka

Flowerbomb je parfémem, po kterém bych sáhla, pokud bych se chystala na důležitou schůzku, pohovor.  Je tak půvabná, měkká, ženská… Pokud již patří Flowerbomb k vašim favoritům, mohli by se vám líbit i tyto vůně: Thierry Mugler Angel Muse, Prada Candy, Miss Dior Cherie či kultovní La Vie Est Belle.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This