Co dělá ženu opravdu sexy? Smyslné rty!

| 20.4.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 3 Komentáře

Léty ověřená praxe a testování mnoha adeptek prokázaly, že nejintenzivnějším signálem, jenž dělá ženy prokazatelně nejvíce sexy, jsou rudé rty. Můžete mít na sobě jen obyčejné džíny a přiléhavé triko, a přesto budete působit smyslně. Po celá staletí si ženy malovaly své rty, tak proč to jednou nezkusit taky?

Už jsem velká holka, a tak jsem si řekla, že je nejvyšší čas nechat se inspirovat sexy ženami historie a vyzkoušet smyslně rudou rtěnku. Priorita číslo jedna je a vždy bude výdrž – na rtěnku se musím spolehnout doslova ve dne v noci.  Nesmí se mi smýt po první sklenici vody.

NÁŠ TIP ►► Krémové rtěnka Guerlain KissKiss Shaping Cream Lip Colourkterá dodá Vašim rtům intenzivní barvu a dlouhodobou hydrataci díky mangovému máslu.

Rudá červeň promění i Vás v sex symbol

Vůbec nezáleží na tom, jestli jsou Vaše rty tenké či plné od přírody. Rudá červeň promění i Vás v sex symbol. Však se stačí podívat do historie a to, co platilo dříve, platí beze změny i nyní. Ukažte mi jedinou sexy ženu, která nepoužívala výraznou rtěnku? Považujte tedy rudou rtěnku jako jakousi povinnost své kosmetické výbavy.

kiss

Rtěnky, které volají po polibku

Červeň je barvou smyslnosti, sexuality, lásky. Působí jako magnet na oči a asociuje určitou vyšší moc, sebejistotu. Nebudu chodit kolem horké kaše. Poprvé to byla opravdu síla. Připadala jsem si jako někdo zcela jiný, ale v dobrém slova smyslu. Na večerní party jsem se nebála sáhnout po opravdu výrazné barvičce. Jsem zastáncem hesla, že když už, tak už pořádně. Ohlasy okolí mě více než mile překvapily.

Najděte tu pravou rtěnku se sytým sexy odstínem ještě dnes.

Tajné triky profesionálních maskérů

Výraznější líčení rtů se neobejde bez kapky cviku a dodržení několika základních pravidel, díky kterým bude výsledek famózní. Trpělivost se v tomto případě opravdu vyplatí. A jak tedy na to?

Beauty Model Woman With Long Brown Wavy Hair. Healthy Hair And B

Buďte svůdná každý den…

 • KROK č. 1:
  Naneste na rty výživný balzám. Právě na tento krok mnoho žen zapomíná. Rty se pak mohou vysušovat.
 • KROK č. 2:
  Maximálního zvýraznění docílíte nanesení malého množství makeupu na rty a zafixováním pudrem. Osvědčený fígl, který zaručeně zvýrazní Vaši barvu.
 • KROK č. 3:
  Dokonalého tvaru bez rozpíjení docílíte pomocí konturovací tužky na rty. Při volbě barvy tužky platí jedno základní pravidlo – nikdy, ale opravdu nikdy nevolte tužku tmavší barvy než-li je barva rtěnky.
 • KROK č. 4:
  Nikam nespěchejte, zhluboka se nadechněte a dejte si dostatek času. Nejjednodušší aplikace rtěnky je pomocí tenkého štětce. Jeho použitím prodloužíte i dobu trvanlivosti Vaší kosmetiky.
 • KROK č. 5:
  Přebytečnou barvu obtiskněte do papírového ubrousku a v případě potřeby znovu obtáhněte rty konturovací tužkou.

Nebojte se sáhnout po výraznějším odstínu své rtěnky i na běžné nošení. Můžete pouze získat. Na pracovní schůzce zazáříte, kolegové z Vás nespustí oči a kamarádky puknou závistí a budou vyzvídat, jak jen to děláte, že jste stále tak sexy a půvabná.

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This