Co můžete očekávat od zbrusu nové vůně od Bvlgari?

| 7.9.2018 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Milovaná sbírka „drahých kamenů“ Omnia od značky Bvlgari se v letošním roce rozrostla o další neodolatelný drahokam, nově o růžový safír. Co sebou přináší zbrusu nový přírůstek Bvlgari Omnia Pink Sapphire?

Svobodná, plná mladistvého elánu

Za touto šumivou květinovou novinkou roku 2018 stojí věhlasný Alberto Morillas, mistr parfumér a tvůrce ikonických vůní jako je Omnia Crystalline, Calvin Klein CK One, Kenzo Flower, Giorgio Armani Aqua di Giò a mnoho dalších. Náladová kombinace exotických květin a citrusů, to je toaletní voda Bvlgari Omnia Pink Sapphire, která v sobě zachycuje mládí a nespoutanou radost ze života. Osobně mi růžová novinka od Bvlgari tak trochu vnukla vzpomínku na všemi milovanou Versace Bright Crystal, je však o poznání měkčí a sladší (díky pižmu a vanilce).

Povznášející dívčí vůně

Vůně je popsána jako čerstvá ovocně-květinová vůně, které dominují výrazné citrusové poznámky růžového pomela, grepu a exotických květin. Letní sezóna je již sice za námi, ale kdo říká, že si i podzim nemůžete zpestřit optimistickou, sladce květinovou vůní jakou je právě Bvlgari Omnia Pink Sapphire?

Bvlgari Omnia Pink Sapphire

Bvlgari Omnia Pink Sapphire

Toaletní voda má svěží, mírně sladký úvod, který se velmi rychle usadí do optimistické dívčí vůně, která neobtěžuje svou sladkostí. Růžové pomelo a růžový pepř, právě tyto dvě poznámky ucítíte jako vůbec první. Setrvávají a plynule přecházejí do exoticky laděného květinového srdce z ohromující frangipani (plumérie) a květů tiaré.

SLOŽENÍ:
Hlava ►
růžový pepř, růžový grapefruit, růžové pomelo
Srdce ►
frangipani, květ tiaré
Základ ►
vanilka, pižmo, dřevité tóny

Základní poznámky přidávají vůni Omnia Pink Sapphire potřebnou hloubku a dlouhověkost. Bílé pižmo pak vyváží celou květinově-ovocnou kompozici, dodává jí sofistikovanost a měkkost. Přesto vše je Omnia Pink Sapphire vůní, kterou ocení spíše mladší ženy a dívky převážně v letním období, bez problémů jako každodenní vůni.

Bvlgari Omnia Pink Sapphire

Bvlgari Omnia Pink Sapphire

Svou něžnou růžovou barvou flakónu již od pohledu evokuje spíše mladistvou vůni. Obdobně jako její exotická sestra Omnia Paraiba není nikterak těžkou či přeslazenou dámskou vůní.

Rozšíříte svou vonnou sbírku o další drahokam od Bvlgari?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This