Co vše dokáže make-up? Poznejte jeho sílu.

| 5.10.2015 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení, Video | 9 Komentářů

Rozhodla jsem se poukázat jakou neskutečnou moc má make-up v rukou každé z nás. S kamarádkami Kačou a Míšou jsme natočily jedno (snad) vtipné video, abychom poukázaly na doslova kamuflážní sílu make-upu. Mrkněte na video s proměnou příšerky na svůdnou divu.

Z příšerky svůdnou divou snadno a rychle

Věřte nebo ne, ale Kača se nikdy nemalovala. A když říkám nikdy, tak tím myslím doopravdy nikdy (ale ona to po pravdě vůbec nepotřebuje). Šťastná to žena… Právě její nevinnost nás s Míšou přivedla na zákeřný nápad. Základem bylo učinit z ní co možná největší příšerku. Módní výstřelky, přikreslit falešné pupínky, pořídit fešné brýle, pořádně „ublíznout“ vlasy a tradá příšerka je na světě.

Udělat z někoho strašáka není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Však posuďte sami, jakou krásnou příšerku jsem z naší Kači udělala. Po pravdě, nás tato část obě nesmírně bavila.

Míša se ujala zkrášlovacího procesu. „Záměrně jsem zvolila spíše jemnější a méně výrazné líčení, které pouze podtrhlo přirozený půvab Katky“ svěřila se mi Míša během natáčení. Po odmazání falešných pupínků na svět vykoukla hladká, bezproblémová a krásná pleť.

Mrkněte, jakou krasavici jsme z Kači nakonec udělaly:

Jakou dekorativní kosmetiku jsme použily?

Bylo třeba pouze sjednotit barevný tón pleti, o co se skvěle postaral korektor Dermacol Matt Control Corrector (na zakrytí lehkých kruhů pod očima) a make-up Astor Skin Match Fusion. Ještě doladit decentní rumělce na tvářích pomocí tvářenky Astor Skin Match Blush a můžeme se pustit do líčení očí.

Oči Míša jen lehounce vystínovala pomocí očních stínů Maybelline Big Eyes Eye Shadow v přírodních hnědých tónech, které pak doplnila hnědou, tenkou oční linkou od Rimmel London. Líčení očí zakončila aplikace řasenky.

Míša při líčení

Míša při líčení

Výraznou změnou bylo obočí, které Míša učesala a zvýraznila pomocí tužky na obočí Maybelline Master Shape. Upravené a dobře tvarované obočí je dnes již nutností, díky které poměrně snadno docílíte výrazné změny a perfektního doladění Vašeho make-upu. Pomyslnou tečkou na závěr byla rtěnka. Pamatujete, když jste si prvně dala rtěnku? Trochu šok, co říkáte?

Make-up dokáže změnit výraz tváře a proměnit Vás ve zcela jinou osobu. Probudí Váš půvab, podtrhne Vaše přednosti a zakryje případné nedostatky. Možná to bude chtít trochu času a zvyknout si na svůj odraz v zrcadle, ale výsledek rozhodně stojí za to, co myslíte?

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This