Co vše dokáže mlha ve spreji?

| 10.11.2015 | Pečujte o sebe, Rychlovky, Tipy a inspirace | 2 Komentáře

Cítíte se unaveně? Osvěžte se kdykoli během dne sprškou léčivé vody. Hydratační mlha je mnohem víc než jen ovoněná vodička. Poznejte i Vy instantní nakopávače pleti, které jsou doslova zázrakem v omlazení.

Jeden „střííík“ a je to!

Ještě před pár týdny jsem si o hydratačních sprejích na obličej myslela, že jsou dobré tak leda na osvěžení v horkém letním dnu. To byl však omyl! Tady opravdu platí, kdo nevyzkouší, nepochopí.

Největší výhodou je možná aplikace i přes make-up. To u jiných přípravků pro péči o pleť nelze. Nemusíte se bát, že by mlha Váš make-up nějak rozmazala. Během několika okamžiků Vaše pleť vodu „vypije“ a Vy okamžitě pocítíte svěžest. Je to nejjednodušší a nejrychlejší cesta, jak dodat své pleti potřebou hydrataci. Mým osobním favoritem je termální voda Frais Monde.

Termální voda Frais Monde

Termální voda Frais Monde

Když jsem mlhu (termální vodu ve spreji) prvně na pleť nastříkala, cítila jsem, jako bych dala své pleti vypít sklenici lahodného moku. Trochu jsem se lekla, přece jen běžně si sprej do obličeje neaplikuji.

Během dne jsem na hydratační sprej zcela zapomněla. Když jsem se pak večer podívala na svou pleť, připadala mi tak nějak hezčí, rozzářenější. „Že by to bylo tím novým krémem? Hmmm…“ přemýšlela jsem. Až po chvilce jsem si vzpomněla na kouzelnou vodičku ve spreji.

Frais Monde Thermal Spa Water

Frais Monde Thermal Spa Water

Od té doby ji používám dá se říci denně – občas ji aplikuji ráno před nanesením krému, když je třeba, přestříknu se během dne přes make-up a někdy ji aplikuji i před spaním. Když mě čeká náročný den v práci či na školení, beru si ji vždy sebou do kabelky.

Hydratační mlha na obličej je krokem v péči o pleť, o který se rozhodně nesmíte nechat připravit. Vyzkoušeli jste již někdy hydratační mlhu na obličej? Podělte se o své zkušenosti s námi. 

[Celkem: 3    Průměr: 3.3/5]
Share This