Cofinluxe – netradiční flakóny pro sběratele

| 3.3.2017 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 0 komentářů

Parfémy jsou vášní, které velmi snadno propadnete. Mít pak doma pouze jeden flakón je nemyslitelné. Jakožto správný parfémový milovník jistě oceníte nejen vůni samotnou, ale i originalitu balení – na trhu máme půvabnou dámskou lodičku, kabelku či vůni připomínající čistič oken. Proč tedy svou sbírku nerozšířit o další nevšední kousek v podobě žárovky?

Posvítíme si na Cofinluxe

Netradiční parfémy Cofinluxe upoutají na první pohled svými opravdu nevšedními flakóny v podobě bláznivě barevných žárovek Watt. Stačí si jen vybrat barvu svému srdci nejbližší. Přiznám se, že až do naskladnění této značky na Elnino.cz jsem netušila, že takové vůně existují. Přitom sama značka Cofinluxe není na trhu žádným nováčkem – byla založena již v roce 1976 Jean-Pierre Grivory v Paříži a velice brzy si získala oblibu zákazníků po celém světě.

parfémy Cofinluxe

parfémy Cofinluxe

Mnohaleté zkušenosti parfumérů za dobu svého působení vytvořili nejednu pečlivě nakombinovanou vonnou kompozici. Kreativita, nadčasovost a originalita – i tak by se daly popsat vůně značky Cofinluxe.

Confinluxe Watt Red

Mou sbírku rozšířila rudě červená žárovka, kterou jsem pořídila na Elnino.cz v testeru za naprosto směšnou cenu (něco málo přes 100 Kč). Samotná vůně Confinluxe Watt Red bohužel odpovídá ceně – neočekávejte nějakou extrémní výdrž. První ovonění je šokující – trochu syntetický a zbytečně ostrý začátek však brzy vystřídá sladce vanilkové srdce, ve kterém je jasně zřetelná přítomnost heřmánku. Po hodince neustálého očichávání svého zápěstí jsem se nemohla zbavit pocitu vůně čerstvě usušeného sena.

Confinluxe Watt Red

Confinluxe Watt Red

Suchý akord bylin společně se sladkou vanilkou a lehce ovocným podtónem ve výsledku nevytváří vůbec špatnou vůni. Pokud vám ale vadí vůně sušených bylin, nebude pro vás vůně Cofinluxe Watt Red to pravé ořechové. Zkuste tedy sáhnout po jiné barvě žárovky a napište mi, jaká je.

Nápaditý, hravý a originální design flakónů vůní s trefným názvem Watt povyšuje vůně Cofinluxe na malá umělecká dílka, která vás zavedou na poutavou cestu za poznáním netradičních parfémů.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This