COMME des GARCONS: Hra světel a stínů

| 24.3.2016 | Dámské parfémy, Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Neobvyklá, osobní a vzrušující. Proslulá francouzská módní značka COMME des GARCONS, kterou vlastní avantgardní japonský návrhář Rei Kawakubo, nabízí i opravdu jedinečné parfémy. Představme si dnes blíže jeden z nich – COMME des GARCONS Comme des Garcons 2.

COMME des GARCONS Comme des Garcons 2

COMME des GARCONS Comme des Garcons 2

Jaká je Comme de Garcons 2?

Svěže kořeněná, aldehydická. Spousta složek, ze kterých je koncipována, překvapivě nečiní parfém přeplácaný. COMME des GARCONS Comme des Garcons 2 působí lehce, svěže, svádivě. Lehkost vánku přináší úžasně zpracované aldehydy, typickou vůni zahrad díky květům anděliky, a také něco netypicky nezvyklého – inkoust. Dále složky, jejichž obliba je dlouhodobě testována a ověřena na spokojených zákaznících – ambra, vetiver, magnolie, cedr. Mými osobními, jednoznačnými favority jsou čaj, muškátový oříšek, kadidlo a kmín.

COMME des GARCONS Comme des Garcons 2

COMME des GARCONS Comme des Garcons 2

Tyto kombinace působí nahodile nakombinované, ale opak je pravdou – jsou velmi dobře promyšlené. Spolu vytváří harmonický celek. Pulzující, energická, kořeněná vůně klidně i do přeplněné tramvaje. Tam dobře poslouží i jako kyslíková maska pro případ, že oděv vedle vás stojícího spolucestujícího byl v kontaktu s pracím práškem ještě před vynálezem pračky. Mladého ducha parfému podporuje tón mandarinky s nádechem jadérek tohoto citrusu.

Výdrž i siláž parfému je střední a ideálně vyhovuje mým nárokům.

Zaujala Vás tato značka? Rádi byste se o COMME des GARCONS dozvěděli ještě něco více?

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This