Cože? Rtěnky od TIGI?

| 31.1.2018 | Novinky, Trendy v líčení | 0 komentářů

Když se řekne TIGI, každému, kdo se ve světě kosmetiky trochu orientuje, se vybaví fenomenální vlasová kosmetika, která vás dostane svou vůní. Ale rtěnky? Světe div se, jsou tu. A protože je aktuálně na Elnino.cz seženete za méně než 50 Kč, nedalo se jim odolat.

Hedvábně jemné rtěnky za pakatel

Od levných kosmetických produktů neočekávám žádné zázraky. Značka TIGI mne ale svými rtěnkami doslova šokovala. Již samotné balení vypadá luxusně. Oblý design obalu je netradiční a plně funkční. Občas se u levnějších produktů setkávám s tím, že víčko ne vždy drží na svém místě, zde je však vše, jak má být.

Vyživující rtěnka Tigi Decadent Lipstick

Hedvábná textura rtěnek vás mile překvapí. Při nanášení rtěnka hladce klouže po rtech. Během vteřinky jste tak nalíčená a můžete vyrazit do práce. Rtěnky TIGI Decadent rty během dne zbytečně nevysušují. Díky obsaženým antioxidantům udržují rty zdravé, hebké a dostatečně hydratované.

Pigmentace byla vlastností, která mne nejvíce zajímala. Výraznější a sytější odstíny (jako např.: Luxury, Loyality, Power, …) se vyznačují opravdu perfektním krytím, které jsem nečekala. Naopak nude odstín Faith byl zklamáním – na rtech nevypadá vůbec přirozeně, krytí je mizerné. Rty se rtěnkou TIGI Decadent vypadají šťavnatě díky hedvábnému lesku. Přímo vybízejí k polibku, tomu se však raději vyhněte obloukem.

Vyživující rtěnka Tigi Decadent Lipstick

Rtěnky rozhodně nemůžeme označit za neslíbatelné. Dopolední kávu ještě zvládnete bez výraznějšího rozmazání. Během dne však bude třeba líčení rtů „opravit“, zvláště pak po obědové pauzičce. To je však zapotřebí téměř s každou druhou rtěnkou, takže za mne je to s tímto typem rtěnky naprosto v pořádku.

Vyživující rtěnka Tigi Decadent Lipstick

A cena? Lidová! To se nedá říci jinak. Pořizovací cena 38 Kč* za kus je až směšně nízká. Mému pokušení zakoupit si všechny odstíny jsem odolala pouze z důvodu přeplněného kosmetického stolku (přece jen mít doma více než 50 rtěnek různých značek již zavání trochu menší závislostí).

Odoláte a nebo také podlehnete a vyzkoušíte nevšední rtěnky od značky TIGI?

*Aktuální cenová nabídka na Elnino.cz ke dni 31.1. 2018. Cena se může lišit.

[Celkem: 2    Průměr: 4/5]
Share This