Další novinky ze světa vůní

| 13.1.2015 | Novinky, Parfémy, Zajímavosti | 0 komentářů

Zatímco my tu všichni mrzneme a halíme se do hřejivých vůní, výrobci už myslí na léto. Některé dnešní novinky, které si blíže představíme, jsou určena na horké dny.

Sluncem zahalený Jil

Od Jil Sander dostaneme na jaře pánskou a dámskou vůni Sun Bath. Pánská verze je v krásném, slunečně zlatooranžovém flakonu a má jít o svěží orientální vůni s mořskými tóny. Kromě moře obsahuje složení ještě grapefruit, zelené jablko, pomerančový květ, benzoin a hřejivá dřeva. Dámská vůně bude v modrém flakónu a kombinuje také vodní tóny s květinami a hřejivým základem: ve složení je frézie, pomerančový květ, ylang-ylang, vanilka a sluneční pižmo.

Jil Sander Sun Bath

Jil Sander Sun Bath (zdroj: bit.ly/14R3Rq5)

Protože Cool Water není nikdy dost

Davidoff na nás ani letos nezapomene s novými odnožemi Cool Water. Budou dokonce tři. Dvě se budou jmenovat Cool Water Summer Seas a ve složení mají… vodní tóny! Další ingredience naznačují, že ani tentokrát nepůjde o nic převratného, ale spíš o další nenáročné letní osvěžovadlo. V pánské verzi jsou kromě vodních tónů také mandarinky, máta a santalové dřevo; v dámské pak meloun, konvalinky a kosatcový kořen. Třetí variace, určená ženám, se bude jmenovat Cool Water Sea Rose Summer Seas a hlavní složkou bude růže, doprovázená mandarinkami a cashmeranem.

Davidoff Cool Water Summer Edition

Davidoff Cool Water Summer Edition (zdroj: bit.ly/17DYNqn)

Netradiční vůně soli a vosku

Do třetice voda: Bvlgari Aqva Divina je dámskou verzí oblíbené pánské Aqvy. K dostání by měla být snad již v únoru a složení zní zajímavě: bergamot, solné krystaly, červený zázvor, magnólie, kdoule, ambra a včelí vosk. Na sůl a vosk jsem zvědavá a určitě budu chtít vůni vyzkoušet.

Aqua Divina

Aqua Divina (zdroj: bit.ly/1AbApD2)

Koupte vůně Bvlgari na Elnino.cz

Čistota, půl zdraví

Znáte značku Clean? Nabízí vůně inspirované různými věcmi, které máme spojené s čistotou – vůni mýdla, deště, čistých bavlněných triček nebo čisté kůže. Teď postoupila ještě na další úroveň , protože nová vůně se jmenuje Clean Air, tedy „čistý vzduch“. Úplně čistý vzduch by samozřejmě nevoněl nijak, Clean Air má ale evokovat svěží horský vzduch, který s sebou přináší jemné tóny frézií, orosených pivoněk, bergamotových květů, zeleně a kašmírového dřeva.

Clean Air

Clean Air (zdroj: bit.ly/1y7OSF2)

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This