Davidoff Adventure: Vůně pro dobrodruhy tělem i duší

| 7.11.2017 | Novinky, Pánské parfémy, Parfémy | 0 komentářů

Přijměte výzvu a vydejte se vstříc dobrodružství po boku pánské vůně Davidoff Adventure. Sebevědomá, sexy a dobrodružná. Davidoff Adventure sice není na trhu žádným nováčkem (vůně byla uvedena již v únoru roku 2008), je to však pánská vůně, která je (pro mne ze zcela nepochopitelného důvodu) značně podceňována. Není vůní za tisíce, ani nepatří mezi unikáty, ale zaručeně bude patřit mezi vaše oblíbence. Proč? Odpověď je víc než jednoduchá – protože se prostě skvěle nosí. Kdykoliv a kamkoliv.

Vůně jako stvořená pro muže s velkým „M“

Vášeň pro rychlá kola (zvláště pak pro motorky), mužná a nezkrotná síla a dobrodružná povaha herce Ewana McGregora (znáte z rolí z filmů Star Wars, Mouline Rouge či Trainspotting), který se stal tváří vůně Davodoff Adventure, je hluboce spjata s povahou vůně samotné. Jednoduchý flakón by se měl stát povinnou výbavou každého muže, který vyráží na cesty na hřbetu svého dvoukolového draka.

Davidoff Adventure

Davidoff Adventure

Vyvážená, lehce pikantní směsice skvěle ladí s drsným, koženým oblečením milovníka motorek. Oceníte ji ale i na každodenní nošení do kanceláře, kde s vůní Adventure nebudete dusit kolemsedící kolegy. Právě naopak. Očekávejte nesčetně zvídavých dotazů, co že je to za příjemnou pánskou vůni.

Ve své cenové kategorii pánská vůně Davidoff Adventure svou kvalitou výrazně vyniká. Jen pro představu, balení velikosti 50 ml seženete na Elnino.cz i pod 400 Kč, dvojnásobné množství (100 ml) pak vychází na necelých 600 Kč.

Dřevitá pánská vůně inspirovaná divokou přírodou

Který muž nechce dát na odiv své charisma a získat tak srdce půvabné ženy? Pánská vůně Davidoff Adventure podtrhne vaše sebevědomí i dobrodružného ducha. S prvními tóny ucítíte citrusy (mandarinku, citron, bergamot), které jsou promíchány s pikantním pepřem. Pepře je však užito s rozvahou a Adventure díky tomu nepůsobí přehnaně suše. Neočekávejte žádnou složitou kompozici, o které byste byli nuceni dlouze přemýšlet. Vše, co potřebujete vědět, je řečeno jasně a zřetelně.

Davidoff Adventure

Davidoff Adventure

Výsledek je skutečně překrásný – aromatické koření a sezam v srdci dokonale ladí se zemitým akordem vetiveru, dřevitým cedrem a sametovým bílým pižmem. Opravdu intenzivní prožitek z vůně si budete moci užívat po dobu 2-3 hodin, avšak následné další dlouhé hodiny vůně postupně zjemňuje svůj ráz a stává se vaší intimní součástí po celý den až do pozdního večera. Davidoff Adventure nejvíce oceníte v chladnějším počasí podzimu a zimy, kdy vyzní její kořeněné a dřevité akordy.

Také si říkáte „proč jen jsem vůni Davidoff Adventure neobjevil mnohem dříve“? Napravte to třeba o blížících se Vánocích. 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This