Degustace parfémů v Elnino.cz

| 28.5.2015 | Novinky, Zajímavosti | 0 komentářů

Říkáte si, co je vlastně zač taková degustace parfémů? V prvé řadě je důležité sdělit, že v ČR proběhly historicky jen 2 degustace parfémů, obě v režii parfumérie Elnino.cz. Jedná se o velmi ojedinělou akci, které se může zúčastnit jen hrstka vyvolených. Pojďte s námi nakouknout, jak celá akce probíhala.

Jak to celé začalo

Nevím jak Vy, ale já degustace miluji. To víte, příbuzní na Moravě, to se to pak degustuje… Proto mi bylo velkou ctí spoluorganizovat za parfumérii Elnino.cz pravou nefalšovanou parfémovou degustaci. Hosty jsme sezvali k nám do půvabného podkrkonošského městečka Nová Paka, kde sídlí hlavní centrála celé společnosti el nino parfum, s.r.o..

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/40599614 000 elnino

Degustace vůní v Elnino.cz

Bylo skvělé setkat se konečně tváří tvář s lidmi, se kterými se znáte jen přes psané řádky. Mile nás překvapilo, když se ve dveřích objevovaly usměvavé tváře hostů:

Program jsme zahájili prohlídkou celého areálu společnosti el nino parfum, s.r.o.. Slova se ujal náš milý kolega, který hosty profesionálně provedl po celé budově a průběžně odtajňoval zajímavá fakta chodu internetové parfumérie.

Prohlídka skladových prostor byla pro některé jako návštěva kosmetického ráje. Kdo nezažije, asi nikdy nepochopí. Hosté na vlastní oči viděli, kudy vede cesta parfému či rtěnky od objednávky až k zákazníkovi na noční stolek.

Prohlédněte si také VIDEO z celé akce.

Můžeme nabídnout předkrm?

Několik posledních schodů zavedly hosty do moderní střešní zasedací místnosti, odkud bylo možné po celou dobu pozorovat nádheru podkrkonošské přírody. Jediné, co jsme si nemohli dopředu objednat, bylo počasí, které však vyšlo na jedničku.

Slova se ujala parfémová milovnice a znalkyně paní Adéla Bartlová, v parfémovém světě známá spíše jako Ada. S jejími odbornými recenzemi a články se můžete setkávat i zde na Selfinu. Pro hosty si připravila několikachodové parfémové menu, se kterým nás vzala na procházku magickým světem parfémů. Hosté měli možnost postupně se seznámit s jednotlivými parfémovými složkami, klasickými i ikonickými vůněmi. I pro mě to byla nezapomenutelná zkušenost a stejně jako ostatní jsem i já pozorně poslouchala každé slovo. Asi nejvíce mi utkvěla v paměti vůně cibetky. Zážitky musí být intenzivní a to se cibetce rozhodně upřít nedá.

Parfumérem na zkoušku

Některým vůním chybí k dokonalosti mnohdy jen málo, ale nikdy se nemůže líbit všem. Mít tak možnost vytvořit si vlastní vůni… Po celé odpoledne si mohli hosté naší degustace vyzkoušet titěrnou práci parfuméra a vytvořit si vlastní vůni ze směsí složek, které se jejich nosu líbí nejvíce.

Atmosféra celého dne se nesla v přátelském duchu. Snažili jsme se, aby byli všichni spokojení a cítili se u nás jako na příjemné návštěvě u dobrých známých. Snad se nám to i podařilo.

Představení nejen parfémovaných olejů Frais Monde

Italská značka Frais Monde se pyšní více než 70 delikátními vůněmi. Produktová manažerka, Astrid Hudečková, postupně představila hostům několik z nich. Ty malé lahvičky zaujaly i zkušené oko parfémové guru Ady. Vhodně doplňovala Astrid odbornými poznatky z oblasti výhod používání parfémovaných olejů. Otestovat na vlastní kůži bylo možno i vlajkové produkty této přírodní kosmetiky.

Bonbónkem na samotný závěr bylo focení s obřími flakóny. Líbilo by se Vám mít doma třeba takový Poison od Diora ve velikosti lidské hlavy? Nejen poutavé fotografie, ale i řada voňavých dárků budou jistě veselou upomínkou na tento nevšední a výjimečný den. Velké díky patří všem, kteří se podíleli na přípravách a samotné realizaci celého dne. Již teď se těšíme na další podobnou akci.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This