Den s FRAIS MONDE v OC Quadrio Praha!

| 19.1.2015 | Novinky, Zajímavosti | 0 komentářů

Máte problém s používáním klasických kosmetických přípravků? Nemůžete si dovolit na své oči použít běžnou dekorativní kosmetiku, protože hrozí zarudnutí pleti, svědění, či jiné nepříjemné vedlejší účinky po jejím použití?

Právě pro Vás je ideální termální BIO kosmetika a termální dekorativní kosmetika značky FRAIS MONDE, kterou budeme dne 22. ledna 2015 v OC QUADRIO v Praze blíže představovat.

V lékárně si budete moci zdarma vyzvednout vzorky této blahodárné kosmetiky, získat bližší informace týkající se jejího použití, odnést si voucher na zvýhodněný nákup a také se osobně setkat s MISS Janou Doleželovou, která se stala v loňském roce tváří značky Frais Monde a právě tento den zde bude pouze pro Vás.

Neváhejte a přijďte 22.ledna 2015 do lékárny Quadrio Praha, těšíme se na Vás.

lekarna_Quadrio_frais_monde-624x487

Lékárna Quadrio v Praze

 Doplněno 23.1.2015:
A takto to vypadalo v den naší akce v lékárně v OC Quadrio v Praze. Věříme, že jste si včera odnesli vzorky a voucher na zvýhodněný nákup termální kosmetiky Frais Monde, které jsme celé odpoledne návštěvníkům rozdávali. Budeme se na Vás opět v dohledné době těšit. Nepropásněte již žádnou další akci!

Jana Doleželová na lednové akci

Jana Doleželová na lednové akci v lékárně v OC Quadrio

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This