Dermacol – sprchové gely a peeling

| 15.7.2015 | Novinky, Pečujte o sebe, Tipy a inspirace | 2 Komentáře

Před pár měsíci jsem se rozhodla vyzkoušet produkty od české kosmetické značky Dermacol a ihned jsem se zamilovala do sprchových gelů. Nechala jsem se zkrátka unést vůněmi a nakoupila jsem si hned několik druhů. Co mě velmi potěšilo bylo, že po vysprchování pokožka voní a voní.

Původ značky Dermacol

Věděli jste, že Dermacol je českého původu? Vznikl v šedesátých letech minulého století a jeho produkty byly hojně využívány ve filmovém studiu Barrandov v Praze. Spolupráce filmu a dermatologů přinesla ovoce v podobě prvního make-upu. V zápětí se značka Dermacol stala jednou z uznávaných na trhu a vědělo se o ní, že si kupujete kvalitu. V roce 1965 firma prodala licenci pro svůj make-up do Hollywoodu a dnes? Dnes je Dermacol prostě jednička na trhu.

Sprchové gely z řady Aroma Ritual

Můj první úlovek byl sprchový gel Fresh Watermelon. Nejsem zrovna velký fanda do melounové vůně, ale můžu říci, že mě mile překvapil. Extrakt z vodního melounu je šetrný k pleti a perfektně hydratuje. Ovocná vůně osvěží unavenou pleť a probudí mysl. Zní to jako klišé, ale věřte mi.

Jakmile jsem jej spotřebovala, rozhodla jsem se zkusit další sprchové gely této řady.

Dermacol - vyzkoušené produkty

Dermacol – vyzkoušené produkty

Mám-li náladu na něco sladkého, sáhnu po sprchovém gelu Irish Coffee. Krémový gel (nemohu si pomoci, ale konsistencí mi připomíná čokoládový pudink s kapkou vanilky) s extraktem z irské kávy zanechává mou pleť sametově hebkou.

Sprchový gel Belgian Chocolate je na mě příliš aromatický. Kombinace belgické čokolády a pomeranče je výborná, ale já se s ní moc necítím. Ale jak se říká: sto lidí, sto chudí. Má kamarádka používá krém na ruce té stejné kombinace a je maximálně spokojená. Můj nejoblíbenější kousek je sprchový gel Grape and Lime.

This slideshow requires JavaScript.

Poslední kousek na mě čeká ve skříňce pod umyvadlem. Je to ananas s kokosem a slibuje nám pěknou procházku v tropickém ráji. No uvidíme.
Existují ještě Sweet Mango, Mandarine Sorbet a Citrus Splash – ale ty jsem ještě neměla možnost vyzkoušet. Verze Black Cherry je (za mě) totéž co Belgian Chocolate vůní krásně, ale pro mě moc aromatické.

Jak vyhladit do absolutního vyhlazení?

Nebojte, nebudu zde rozebírat zbraně hromadného ničení. Řeč bude o tělovém peelingu Juicy Body Scrub Rhubarb and Strawberry. Voní po rebarboře a jahodě a jak název napovídá, obsahuje malé částečky, které dokonale vyčistí a vyhladí pleť – zkrátka seškrábnou to špatné a Vám zůstane pokožka hladká, voňavá a heboučká jako dětská prdelka.

Juicy Body Scrub Rhubarb and Strawberry

Juicy Body Scrub Rhubarb and Strawberry

Doporučuje se používat jednou týdně. Já si jej nemohu vynachválit po cvičení, kdy si dám pořádně do těla. Svěží vůně mě nabije pozitivní energií a po sprše mám pocit, jako bych zhubla další kilo. Dermacol nabízí také olejíčky, krémy na tělo a na ruce, které voní stejně jako tyto sprchové gely. Ty jsem zatím nevyzkoušela. Pro klid Vaší dušičky, produkty od Dermacolu jsou dermatologicky testované a navíc se hodí pro všechny typy pleti.

Která „příchuť“ je ta Vaše? A které se raději vyhnete velkým obloukem?

[Celkem: 2    Průměr: 5/5]
Share This