Dermacol získal ocenění od Asociace vizážistů

| 23.2.2016 | Rychlovky, Zajímavosti | 0 komentářů

Každoročně členové Asociace vizážistů a stylistů České republiky (AVS-ČR) hodnotí vybrané kosmetické produkty v prestižní soutěži o titul Nejlepší výrobek roku. Dlouhotrvající lesk na rty Dermacol Longlasting Lip Colour 2v1 se zařadil mezi nejlepší šestici.

Odborná porota složená z 60 profesionálních vizážistů hodnotila a reálně testovala po dobu několika týdnů výrobky přihlášené do soutěže. I česká jednička Dermacol měla své želízko v ohni. Do soutěže přihlásila svůj fenomenální lesk na rty 16H LIP COLOUR. A obstál na výbornou!

Lesk na rty Dermacol Longlasting Lip Colour

Lesk na rty Dermacol Longlasting Lip Colour

Profesionálové a členové AVS-ČR po dobu testování hodnotí funkčnost výrobku (vyplývající z popisu výrobce), samotné použití (komfort při aplikaci) a v neposlední řadě hraje vliv i samotný design produktu. 16H barvy na rty od Dermacolu získaly od poroty nadprůměrné hodnocení a mohou tak užívat titul Doporučeno-Asociací vizážistů a stylistů ČR.

Dermacol 16H LIP COLOUR

Dermacol 16H LIP COLOUR

Dermacol vždy přijde na trh s něčím průlomovým, vzpomeňte třeba na jejich legendární extrémně krycí make up Dermacol Make-Up Cover. Osobně na něj nedám dopustit a nedovedu si bez něj představit jakékoli denní líčení.

Nádherné intenzivní barvy tohoto dvoufázového lesku na rty jsou pro mne velkým lákadlem. Již brzy se tak můžete těšit na jejich zátěžový test. Věřím, že obstojí na jedničku. Necháme se raději překvapit.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This