Diesel představuje novou vůni z kolekce Loverdose

| 4.2.2015 | Novinky, Rychlovky | 0 komentářů

Slovo „Loverdose“ by se dalo volně přeložit jako dávka lásky. Značka Diesel se svojí kampaní trefila do černého. Lásky není nikdy dost a toho, koho milujeme, se neumíme snadno nabažit. Bude nový parfém Diesel Loverdose Red Kiss také tak dobrý?

Diesel Loverdose Red Kiss slibuje zážitek z nespoutané vášně a jak říká reklama: „Jste připraveni na perfektní polibek… ten, který roztluče Vaše srdce jako o závod?“ O nové vůni kolují již teď zvěsti, že by mohla být použita jako zbraň hromadného svádění. Až tak silně má působit jako afrodiziakum. No uvidíme…

Diesel Loverdose Red Kiss

Diesel Loverdose Red Kiss (zdroj: bit.ly/1KrBooi)

Na trh bude novinka od Diesel uvedena v dubnu 2015. Vůně bude ukryta, jak už jsme u edice Loverdose zvyklí, v broušeném flakónu ve tvaru srdce. Červené srdce se otevírá smyslnou vůní pomerančového květu, který vždy působí velmi něžně a romanticky. Pokud stále otálí s polibkem, sladké a exotické kakao v srdci jeho rozhodování urychlí. Základ tvoří v poslední době velmi oblíbená pačuli.

složení diesel

Celou nabídku vůní Diesel naleznete na Elnino.cz

Ve světě pánských vůní v roce 2014 představila podobnou novinku značka Joop Homme Extreme. I ta se skládá z kakaa a pačuli, které doplňují tóny žhavé kůže.

Těšíte se na rozžhavenou novinku? Těžko říci jaká vůně bude, nezbývá nám, než si ještě chvíli posečkat.

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]
Share This