Divoká šelma La Panthere Legere

| 20.5.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 6 Komentářů

V loňském roce představila značka Cartier divokou kočku La Panthere, která velmi brzy zaujala čestné místo mezi předními kousky parfémového světa. Pokud jste se stejně jako já zamilovali do jeho skvostného flakónu skrývajícího omamnou květinovou vůni, zajisté jste netrpělivě očekávali uvedení novinky Cartier La Panthere Legere. Jaká je?

Zářivá, luxusní a svůdná

Musím uznat, že marketingové oddělení společnosti Cartier odvedlo opět dobrou práci. Dokázalo na svou novinku perfektně navnadit. Ale je nová panteřice opravdu tak dobrá? Jednoznačně je!

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/2118604087 cartier la panthere legere

Cartier La Panthere Legere

Sice patřím mezi nevybíravé typy, kterým vonní téměř cokoli, ale i tak se najdou kousky, kterým se raději vyhnu velkým obloukem. Nová dámská vůně Cartier La Panthere Legere k nim však v žádném případě patřit nebude. Je mnohem zářivější než jsem očekávala, luxusní a až neodolatelně svůdná. Podobnost se starší sestrou se nezapře, ale za mě je Legere ještě jásavější a elegantnější.

Bílé květy v hlavní roli

La Panthere Legere působí odlehčeněji, jak už sám název napovídá. Lehce exotická atmosféra dodává vůni nový směr. Výsledkem je tak vůně, která v sobě zřetelně nese původní verzi La Panthere, ale v novém kabátě.

V počátku se u obou verzí projevují jiskřivé zelené tóny. V původní verzi byly zastoupeny čerstvě utrženou rebarborou, v Legere nalezneme silný zelený opar vznášející se nad hrstkou sušeného ovoce.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/2055998363 cartier orezky

Cartier La Panthere Legere

Rozdíl je v srdci – přidáním květin tiaré. Cartier jimi nahradil klasickou vůni gardénie. Tiare má opojnou nasládlou vůni s tropickým nádechem, který může někdy vzdáleně evokovat kokos. V La Panthere Legere je tiare velmi jemné, hladké. To sebou přináší i sladkost, která je tak akorát. Pižmový základ v kombinaci s kůží přináší zvláštní napětí, které dodává jinak krémové a elegantní vůni drsnější charakter.

Pořiďte si vlastní vůni Cartier La Panthere Legere ještě dnes!

La Panthere Legere není a nebude klasickou lehkou letní vůní, která je ředěna citrusy pro větší nositelnost v horkých letních dnech. Jde o poměrně intenzivní vůni, která se nebojí používat odvážnější tropické tóny, díky kterým vzbuzuje v nositelce dojem sluncem nasáklé kůže.

Kdybych si osobně měla vybrat, sáhla bych jednoznačně po novince Cartier La Panthere Legere. A co Vy? Jaký je Váš názor na novou panteřici?

[Celkem: 2    Průměr: 5/5]
Share This