Divoké a dravé dámské vůně

| 12.11.2014 | Dámské parfémy, Novinky | 0 komentářů

Žádná žena nechce trávit večery o samotě. Probuďte v sobě dravou šelmu a vyrazte na lov ještě dnes večer! Vyzkoušejte jeden z těchto dvou parfémů, které byly vytvořeny na míru pro úspěšné ženy a o nabídky na večery trávené ve dvou nebudete mít nouzi.

Bájný a sebevědomý Cartier La Panthere

Dámský parfém Cartier La Panthere přesně vystihuje a dokonale doplňuje svou nositelku. Je ideálním domácím mazlíčkem pro sebevědomou a úspěšnou ženu, která se nebojí jít tvrdě „proti proudu“ za svým vytyčeným cílem. Jeho povaha přímo vybízí použít rudou rtěnku, vlasy vyčesat do svůdného drdolu a obléci si sexy šaty.

Flakón s tváří pantera má symbolizovat elegantní, nezávislou a vzpurnou ženu. Skrývá v sobě šelmu s přirozeným talentem pro eleganci, která ale stejně jako panter dokáže leckdy vystrčit drápky.

Cartier la Panthere

Složení:
Hlava: jahoda, rebarbora, sušené ovoce
Srdce: gardénie
Základ: pižmo, dubový mech

Hlava vůně Cartier La Panthere voní po ovoci – jahodu ani rebarboru z počátku moc cítit nebudete. Na to, aby prostoupily jejich něžné tóny napovrch, vůně potřebuje podmínky. Začíná sušeným ovocem a výrazným stavebním kamenem celého parfému – dubovým mechem, který vytváří pevný a stabilní základ. Květy gardénie promlouvají do konceptu celé vůně a doprovázejí vůni od jejího začátku až do konce. V teplejších jarních dnech nebo v období babího léta však pronikají na povrch spíše ovocné tóny. Tehdy se vůně stává více svěží. Zařazení vůně je pro svou proměnnost trochu obtížné.

Cartier La Panthere lze zařadit do kategorie chyprově-květinových vůní, ale někteří ji nazývají i chyprově-ovocnou. Rozhodně je to vynikající parfém vhodný pro celodenní nošení na jaro i na podzim, ale jeho typické Cartierovské pižmo, sladkost a pudrový finiš nezradí dámu ani v chladných zimních dnech.

Koupit na Elnino.cz

Dravý dámský parfém Roberto Cavalli Nero Assoluto

Zatímco vůně Cartier La Panther srdce šelmy skrývá v obláčku elegance, dámský parfém Roberto Cavalli Nero Assoluto nepotřebuje nic kamuflovat. Je živočišný, exotický jako bengálský tygr s vyceněnými tesáky. Naprosto dokonalý pro dámu, na které již ve dveřích stane zrak všech přítomných mužů v místnosti. Tygří pruhy jsou na krabičce i na víčku vůně.

Roberto Cavalli Nero Assoluto

Složení:
Hlava: orchidej
Srdce: vanilka
Základ: ebenové dřevo

A jaká vlastně je tahle živočišná vůně? Záhada ženy jako z divokých vajec začíná tónem orchideje v hlavě vůně. Díky sladké orchideji vůni řadíme do rodiny orientálně-květinových vůní. V základu dámské vůně Nero Assoluto se ukrývá ebenové dřevo. Celé srdce se podrobilo vůni sladké a velmi stálé vanilky. Přestože se říká, že nejvíce svůdné jsou těžké kořeněné vůně, protože s dřevy nedosáhneme požadovanou hloubku, o této vůni to neplatí. Ebenové dřevo bude skvělou alternativou pro dámy, kterým těžké vůně nic neříkají. Většinou jej najdete v exkluzivních niche vůních, protože je temné a záhadné.

Dámský parfém Roberto Cavalli Nero Assoluto můžete s přehledem nosit večer i přes den. Jeho výdrž je vynikající. Je rafinovanou a smyslnou vůní, díky které dáte najevo své osobní tajemné kouzlo.

Koupit na Elnino.cz

[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Share This