DKNY Pure: Vaše voňavé spojení s přírodou

| 24.3.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 1 komentář

Být „bio ženou“ a žít co možná nejvíce v souladu s přírodou, je neustále trendy. Věděli jste, že koupí vůně z kolekce DKNY Pure podpoříte projekt proti chudobě? Zapojte se i Vy a pomozte propojit lidského ducha s čistou krásou přírody.

Postoj značky DKNY k přírodě

Zakladatelka značky, Donna Karan, si umínila skloubit přírodu s nenásilnou činností člověka. Do svých vůní používá pouze opravdové suroviny – růži, vanilku, verbenu, žádné syntetické náhražky. Verbena, růže i vanilka se pěstují v oblastech, kde je velká chudoba a kde lidé často přežívají ze dvou dolarů na den. DKNY jim dává práci a tím i zdroj obživy. Rostlinky dováží z chudých zemí, ale nehledejte zatím jen humanitární činnost. Kvalita takto získaných surovin dodává parfémům DKNY Pure na exkluzivitě a vysoké kvalitě.

1810430053-dkny-pure-630x210

Ekologická kolekce DKNY Pure

Čistá, intenzivní esence – to v sobě skrývá význam slova „pure“. Nádherné vůně DKNY, celým názvem Donna Karan New York, jsou stvořené pro milovnice přírody. Vůně Pure by se daly jednoduše označit za ekologické – od ručního získávání surovin až po využití výhradně ekologicky nezávadných látek pro flakón, který se po čase rozptýlí.

DKNY Verbena: Vůně sladkých citrusů

Klíčovou složkou dámské vůně DKNY Pure Verbena je, světe div se, verbena. Nevíte jak tato rostlina voní? Pokud milujete sladší citrusové vůně, tak se Vám tato vůně rozhodně bude líbit. Verbena, ač se jedná o květinu, výrazně voní jako citrusy. V úvodu ji doprovází kořeněná bazalka. Vanilka dodává vůni sladkost, bazalka ji dělá aromatičtější, pikantnější a více pocitově zelenou.

DKNY Pure Verbena

DKNY Pure Verbena

Umím si ji úplně živě představit jako vůni na relax. Když se natáhnete na dece na krásném zeleném trávníku, vezmete do ruky knihu a užijete si krásné jarní nebo letní odpoledne. Srdce tvoří květiny jako brambořík a jasmín, které však nepřehluší svěží zeleň. Je velmi ženská, zralá, ale i přes to si stále ponechává svůj citrusový švih a energii.

DKNY Pure A Drop of Rose

Nejmladší vůní z této kolekce je DKNY Pure A Drop of Rose, která byla na trh uvedena v roce 2012. Ručně sbírané čerstvé růže rozkvétají na pláních ve slunečném Turecku. Pure A Drop of Rose se ve svých růžových záhonech prolíná společně s kyselým černým rybízem a s oslnivě půvabnou magnólií. Vše doplňuje sladká vanilka, jenž zaměstnává ženy v Ugandě v rámci projektu CARE.

DKNY Pure A Drop of Rose

DKNY Pure A Drop of Rose

DKNY Pure:

Vůbec prvním parfémem, který byl na trh uveden již v roce 2010, je DKNY Pure. Jde o tak ryzí a čistou dámskou vůni, ale naštěstí pro mnohé z Vás krémově čistou. Parfém Pure je krémovka jako víno, s jasmínem, gardénií a po rozvolnění s nevtíravým bělostným vanilkovo-ambrovým základem. Budete se cítit, jako kdybyste právě přišli z příjemné, teplé sprchy.

DKNY Pure

DKNY Pure

Další vůně značky Donna Karan, včetně vůní DKNY Pure, hledejte na Elnino.cz

Samotná Donna Karan o kolekci Pure řekla: „Pure DKNY vyjadřuje základní podstatu toho, kdo jsem a ke komu se chci přiblížit – k lidem a dětem, které miluji – a být za jedno s přírodou. Je to o těch malých momentech, které Vám přinášejí potěšení, zcela a jednoduše.

Nevím jak Vy, ale já osobně se s její myšlenkou souhlasím. Potěšte se jednou z vůní kolekce DKNY, podpoříte dobrou věc a navíc získáte jedinečnou vůni!
Zdroj úvodní fotografie: bit.ly/1N99TTz

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This