Dokonalá, důmyslná a dech beroucí Dolce Floral Drops

| 4.1.2017 | Dámské parfémy, Parfémy | 1 komentář

Jsem sice velká holka, ale napsat dopis (v dnešní přemodernizované době tedy spíše e-mail) Ježíškovi, to se zkrátka musí. Samozřejmě Ježíškovi vše usnadňuji a pro jistotu zasílám rovnou i odkaz. O Štědrém večeru se mi pod ruku vloudil menší, avšak těžší balíček. Trhám papír a vykoukne na mě krásná zelenkavá krabička s nápisem Dolce. Kdo z vás pod stromečkem také objevil voňavý dárek, sdílí se mnou jistě mou nesmírnou radost. Jaká je něžně rozkvetlá kráska Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops?

Jednoduchý „dolce“ flakón

Celofán je pryč, krásné jednoduché balení přede mnou. Konečně si můžu potěžkat i samotný flakónek. Nejdříve vykoukne vršek v podobě bílé květiny s malou růžovou růžičkou uvnitř, vzápětí se na mě směje malá černá mašlička.

Velké psací počáteční „D“ dámského parfému Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops slibuje dokonalou, důmyslnou a dech beroucí vůni, která mě bude provázet šedým lednem a únorem. Naučit se radovat z maličkostí je vlastností, která vám prodlouží život. Díky těmto italským tvůrcům Dolce & Gabbana mám radost doslova obří.

Co se ukrývá uvnitř?

První ochutnávka vůně Dolce Floral Drops přináší svěží a sladké tóny lístků neroli a kvítků papáji. Později se line bílý leknín a narcis, které tvoří báječnou kombinaci s bílým květem Amaryllisu pocházejícím z jižní Afriky. Na závěr pižmo, kašmír a santalové dřevo mísící se s broskví a jablkem. Oproti původní verzi Dolce působí Floral Drops odlehčeněji a vzdušněji – evokuje mi čerstvě natrhanou kytici květů zasypanou ranní rosou.

/var/www/selfino.cz/public/wp content/uploads/185837560 img 6540

Zelenkavé balení vůně Dolce Floral Drops

Výdrž vůně

Zanechme oficialit – co na tuto vůni říká můj nos? Osobně se nemůžu vůně Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops nabažit. Je příjemná, sladká, ale ne příliš sladká. Těší mě její dlouhá trvanlivost po nanesení na kůži. Během dne stačí jedno malé šplíchnutí a jak se zpívá „…show must go on“.

Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops

Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops

Pokud jste již měli čest se seznámit s touto italskou kráskou, mrkněte na článek o její sestřenici Dolce Rosa Excelsa.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Share This