Dokonalá Lancome La Vie Est Belle Intense

| 6.10.2015 | Dámské parfémy, Novinky, Parfémy | 2 Komentáře

Jako by život nebyl dostatečně krásný. Parfumérům od Lancome na jejich věhlasné La Vie Est Belle stále něco chybělo, a tak v srpnu 2015 vznikla další verze La Vie Est Belle Intense. Volejme sláva a pět dní se radujte. Pokud jste původní La Vie zcela nepodlehly, nové La Vie Est Belle Intense se jen těžko ubráníte. Je jedním slovem dokonalá.

Až teď je život opravdu krásný

Ještě před lety bych neřekla, že se někdy bláhově zamiluji do tak sladké a gurmánské vůně jakou je La Vie Est Belle, ale osud tomu asi tak chtěl. Zkřížil naše cesty a pro mě byla až do dnes vůní No.1, která dokonale vystihuje mou osobu.

Lancome La Vie Este Belle Intense

Lancome La Vie Este Belle Intense

Od parfému La Vie Est Belle Intense jsem nečekala zásadní změnu. Co měnit na již tak dokonalé vůni? Mýlila jsem se. Očekávaná novinka mě naprosto dostala do kolen. Už původní La Vie měla dokonalou výdrž a musela se aplikovat s rozmyslem, pokud jste ji nechtěli použít v kanceláři jako zbraň hromadného ničení. Slovo intenzivní je pro La Vie Est Belle Intense slabý odvar. Jedno malé stříknutí dokáže naplnit celou místnost její půvabnou vůní.

Lancome La Vie Est Belle Intense

Lancome La Vie Est Belle Intense

Složení:
Hlava: pepř, hruška, bergamot, pomeranč, list rybízu
Srdce: pomerančové květy, ylang-ylang, tuberóza, iris, jasmín
Základ: šlehačka, lískový oříšek

Oproti původní LVEB však působí ve finále mnohem jemněji a hladce. Možná to bude způsobeno menším obsahem pačuli. Mnozí nařkli původní La Vie Est Belle, že její květinové složky vyznívají příliš synteticky. Osobně s nimi moc nesouhlasím. Na La Vie Est Belle Intense již nemohou zhatit nic. Její hluboká krémová vůně, jíž vévodí tuberóza, slibuje silný gurmánský prožitek.

Jaká je aktuální cena?

Jaká tedy je?

Lancome dokázal předčit všechna očekávání a vytvořil dle mého názoru vůni La Vie Est Belle tak, jak měla vypadat již její původní verze. Výjimečná sladkost bez jakékoli nepříjemné ostrosti. Hladké a plné gurmánské tóny lískového oříšku a šlehačky, které tvoří ohromující základ celé vůně. Právě naturalistické tóny lískových oříšků provázejí celou vůni od počátku až po závěr. Květiny (tuberóza, iris, jasmín, pomerančové květy) vyznívají mnohem přirozeněji než v originále.

Lancome La Vie Est Belle

Lancome La Vie Est Belle

Pokud jste nenáviděly originál, Váš názor ani tato vybroušená vůně nezmění. Výjimečnou kvalitu parfémů Lancome však nelze popřít. Nezajímá mě, kolik milionů lidí nosí parfém La Vie Est Belle. Je mainstreamovou vůní, kterou se však stala zaslouženě. A konečně flakón – stále ten stejně krásný.

A jak jste na tom Vy? Také tuto vůni milujete? Či ji nemůžete přijít na jméno?

[Celkem: 1    Průměr: 4/5]
Share This