Dokonalé gelové nehty bez lampy? Jde to!

| 19.2.2016 | Novinky, Tipy a inspirace, Trendy v líčení | 2 Komentáře

Toužíte mít dokonale upravené nehty, ale nechcete o ně pečovat každý den? Že gelové nehty nejsou nic pro Vás? V tom případě máme skvělý tip právě pro Vás. Uznávaná značka nehtové kosmetiky Sally Hansen přišla na trh se zcela revolučními gel laky na nehty, které nemusíte zapékat LED/UV lampou.

Revoluce v péči o nehty je tady!

Vždy, když si upravím nehty pomocí běžných laků, výdrž není nijaká. Klasické gelové nehty jsem měla jednou, do týdne mi opadaly a o následné kvalitě nehtů se snad raději ani nebudu více rozepisovat. Že by konečně značka Sally Hansen uvedla na trh Miracle Gel laky na nehty, které zkrášlí na delší dobu i mé nehty? Nezbývalo než je otestovat.

Sally Hansen Miracle Gel lak na nehty

Sally Hansen Miracle Gel lak na nehty

Sally Hansen Miracle Gel představuje jedinečnou gelovou manikúru, kterou aplikujete ve dvou jednoduchých krocích a to bez použití LED/UV lampy. Tajemství Miracle Gel laků tkví v patentované technologii a ve speciálním spojení barevného a vrchního Top Coat laku.

K dokonalé manikúře tedy budete potřebovat dva laky:

1. krokbarevný gelový lak Sally Hansen Miracle Gel
2. krok = vrchní lak Sally Hansen Miracle Gel Top Coat 

Nenechte se zmást – vrchní Top Coat lak je v černé lahvičce s bílým víčkem. Barevné gelové laky pak korespondují s barevným odstínem jednotlivých druhů.

Jdeme na to!

Milým překvapením byly širší ploché štětečky, díky kterým je aplikace snadná a rychlá. Není potřeba žádný speciální podklad, rovnou nanesete na nehet barevný lak. Pigmentace a krytí je poměrně dobré – pro dosažení opravdu výrazné a jednolité barevné vrstvy si vystačíte se dvěma vrstvami.

Vrchní gelový lak na nehty Sally Hansen Miracle Gel Top Coat

Vrchní gelový lak na nehty Sally Hansen Miracle Gel Top Coat

Po nanesení barevného laku chvilku počkejte. Po zaschnutí následně naneste vrchní bezbarvý Top Coat. Právě on stojí za dlouhotrvající výdrží Miracle Gel laků na nehty. Výsledný lesk je jako blesk. Dalším plusovým bodem je bez pochyb rychlé schnutí.

A co odlakování?

Nepotřebujete žádný speciální předražený odlakovač. Jde to sice trochu hůře, ale vystačíte si s prach obyčejným odlakovačem. Jen si připravte více vatových tampónků.

A jak laky drží?

To, co Vás bude zajímat všechny asi nejvíce – skutečně se vyplatí investovat do Miracle Gel laků na nehty nebo Vám stejnou službu udělá i běžný lak na nehty? Na rovinu – gelové nehty Vám vydrží déle, ale jejich aplikaci málokdo zvládne sám a po finanční stránce je to stále náročnější varianta, nemluvě o problematickém sundávání.

Sally Hansen Miracle Gel lak na nehty (Zdroj: goo.gl/BqMo9P, citováno dne 19.2. 216)

Sally Hansen Miracle Gel lak na nehty (Zdroj: goo.gl/BqMo9P, citováno dne 19.2. 216)

S čistým svědomím mohu konstatovat, že Sally Hansen Miracle Gel opravdu drží lépe než běžný lak na nehty. Pokud nebudu nehty zatěžovat mytím nádobí, běžný lak mi vydrží den, max. 2 dny. Miracle Gel mi na nehtu vydržel od pondělí do pátku bez chybičky – tedy 5 dní. Až poté sem objevila první nedokonalosti. Zázrak! Tedy alespoň pro mne. Věřím, že pokud máte zdravé nehty a běžné laky Vám na nehtech vydrží déle než mně, tak Vám Miracle Gel vydrží 2 x déle.

Dokonalé nehty na více než týden.

Dokonalé nehty na více než týden.

Z pohodlí Vašeho domova tak můžete snadno docílit dokonalého a dlouhotrvajícího vzhledu nehtů, po kterém toužíte. Barvičky můžete střídat podle libosti a aktuální nálady. V nabídce jich je hned několik. Já jsem velmi spokojená a plánuji si pořídit i další odstíny.

Zajímavé fotografie z jednotlivých dní po aplikaci Miracle Gel můžete omrknout na zahraničním blogu tango2plus.com. 

[Celkem: 6    Průměr: 1.8/5]
Share This